Více

Nova jasným lídrem středečního večera, Výměna manželek jediná nad milionem diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova Cinema večer porazila u mladšího publika ČT 1, kulturní kanál ČT art bodovala dokumentem o Jaromíru Nohavicovi.

Kousek nebe porazil Primu i ČT 2

Úspěšné tažení reality show Výměna manželek jarním schématem televize Nova pokračovalo i tento týden. Ve středu večer se Výměna jako jediný nezpravodajský pořad na českých televizích přehoupla přes hranici milionu diváků, když ji od 20:20 sledovalo v průměru 1,186 milionu dospělých a 34,28 procenta publika (42,58 procenta ve věku 15 až 54 let). Ostatním televizím se v hlavním vysílacím čase od 20 hodin dařilo o poznání hůře. Na pozici dvojky trhu se v tomto čase vyšplhala ČT 1, i když její pořad Kousek nebe zůstal na svých obvyklých číslech: vidělo ho 340 tisíc dospělých diváků a 10,19 procenta publika (6,32 procenta ve věku 15 až 54 let). Hlavní večerní pořady Primy a ČT 2 tentokrát nestačily ani na Jedničku.

ÚTERNÍ DATA: ČT 1 s Primou v úterý večer vyrovnaná, Ordinace na Nově pod půldruhým milionem

Prima se pokusila zaujmout zábavnou soutěží Muži proti ženám, ta však skončila podprůměrným výsledkem, když ji od čtvrt na devět vidělo 297 tisíc dospělých a devět procent publika (osm procent ve věku 15 až 54 let, takže v této mladší cílové skupině Prima předběhla ČT 1). Hlavní večerní dokument ČT 2, Útěk na Svatou Lucii, sledovalo od osmé večer 229 tisíc dospělých a 6,98 procenta publika, což bylo méně než u souběžně vysílaného filmu Duch na Nově Cinema. Tomu dalo přednost 272 tisíc dospělých diváků a 8,71 procenta publika. U mladších diváků od 15 do 54 let Duch zaujal 10,50 procenta publika, takže porazil i hlavní večerní pořady Primy a ČT 1. Ostatně, Nova Cinema za celý prime time (19:00 – 23:00) právě u mladšího publika dosáhla lepšího podílu než ČT 1 – sledovalo ji 8,22 procenta publika, zatímco Jedničku jen 7,18 procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+