Více

Nova excelovala v úterní večer i v podvečer, ČT Sport čtyřkou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Minulý týden se v TOP 10 odehrál ve znamení Ordinace, Ulice, Prostřeno! a Víkend. Změna tu je, ale nepříliš velká.

Programově poněkud plytké úterý nelákalo ničím extra výjimečným. Snad jen příznivce Ordinace na Nově a fotbalové fanoušky v podobě zápasu Atlético Madrid. ČT 1 kontrovala mnohokrát opakovaným 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (nic proti němu, pochopitelně) a Prima třetím pokračováním Vražd podle Agathy. Ty se ovšem zatím ani jednou nedostaly ani do TOP 5 za kanál.

ČT Sport včera čtyřkou večera

Z nezpravodajských pořadů je v nejsledovanější kategorii 15+ jedničkou stále Ordinace v růžové zahradě 2 s podílem na publiku 38,46 % (1,591 mil.) a dvojkou Ulice (1,117 mil., 31,04 %). Naposledy bramborové čtvrté místo pro Víkend se včera díky 779 tisícům diváků (26,02 %) proměnilo na výborný bronz, Prostřeno! skončilo na 747 tisících a podílu 24,87 % a nedaří se mu tak překračovat magickou hranici 800 tisíc. Další pokračování (opakování) povídkového cyklu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (697 tisíc, 16,73 %) sice bylo jedničkou v TOP 5 za kanál, ale na TOP 10 mu už dech nestačil.

ÚTERNÍ DATA: Drazí sousedé trojkou večera. Je to dobře, nebo špatně? Uvidíme

Večerní sledovanost (prime time) ČT Sport včera solidně nakopl přímý přenos utkání Ligy mistrů Atlético Madrid – PSV Eindhoven a stanice se ve skupině 15+ stala s podílem 5,16 % čtyřkou večera, a to ještě před plnoformátovou TV Barrandov. V kategorii mladšího publika ji předběhla pouze Prima Cool s podílem 6,09 %. I tak zde ale ČT Sport skončila na výborných 5,92 %. Jedničkou večera i dne byla podle očekávání Nova (v prime time přes 34 %), dvojkou ČT 1 a trojkou Prima.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+