Více

Nova dosáhla nižších čísel než minulý čtvrtek, konkurenci ale kontroluje s přehledem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V hlavním vysílacím čase bodoval i kanál ČT Sport. Díky semifinále hokejové Tipsport extraligy porazil výrazně TV Barrandov zejména u mladšího publika.

I přes mírný pokles sledovanosti nemá Nova konkurenci

Ve srovnání s minulým týdnem došlo k mírnému poklesu sledovanosti klíčových pořadů televize Nova. Pro nejsledovanější českou stanici ale nejde o žádné varovné znamení, které by ji přibližovalo ke konkurenci. Nova nadále s přehledem kontroluje čtvrteční sledovanost a v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, si nad konkurenci drží co do podílu více než dvojnásobný náskok. Večer se pohyboval její share mezi 32 a 33 %. O přibližně sto tisíc diváků poklesly Televizní noviny u staršího publika, v klíčové skupině diváků od 15 do 54 let si ve srovnání s uplynulým týdnem pohoršily o několik desítek tisíc lidí.

STŘEDEČNÍ DATA: Výměna manželek si polepšila o 150 tisíc diváků, dotahuje se na Televizní noviny

MIF17

O necelých sto tisíc diváků ve srovnání s minulým čtvrtkem poklesly i Televizní noviny, ale opět pouze ve skupině publika staršího 15 let. U mladších diváků šlo o zanedbatelný pokles pěti tisíc diváků a podíl zůstal nad 34 %. Nova dosáhla celodenního share 27,45 % u staršího a 28,79 % u mladšího publika. Nad hranici jednoho milionu diváků vystoupaly i Sportovní noviny a seriál Ulice, naopak magazín Prásk! skončil těsně pod ní. V rámci celodenního podílu je hodnota 28,79 % ve srovnání s minulým týdnem pohoršením o necelé dva procentní body.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+