Více

Nova díky Policii Modrava skokanem minulého týdne, u mladých nejvíce rostla ČT Sport

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – V meziročním srovnání si ale hlavní kanál Novy pohoršil. V růstu pokračuje Nova Cinema, výrazně lépe než loni se daří i Primě love.

Mezitýdenní vývoj (vs. 8. týden 2015)

Cílová skupina 15+

Úspěšný start krimi seriálu Policie Modrava pomohl hlavnímu kanálu skupiny Nova k největšímu růstu průměrného celodenního podílu na dospělém publiku starším 15 let za celý uplynulý týden. Nova si oproti předminulému týdnu polepšila o 0,96 procentního bodu na hodnotu 25,23 procenta. Obdobný růst ale vykázala i ČT Sport, která lákala na přenosy zimních sportů. Její podíl vzrostl o 0,82 procentního bodu na 3,97 procenta. Tragédie v Uherském Brodu zvýšila zájem o zpravodajskou ČT 24, jejíž podíl vzrostl o 0,42 procentního bodu na 4,34 procenta. Největší propad minulý týden zaznamenala ČT 1, která si pohoršila o 0,58 procentního bodu na podíl 14,50 procenta. Klesal i hlavní kanál Primy, a to o 0,35 procentního bodu na hodnotu 13,42 procenta.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: Nova opět rostla na úkor České televize, meziročně posílila nejvíc ze všech

Nově se dařilo i jako skupině. V součtu podílů všech pěti svých volně šířených kanálů si oproti předminulému týdnu polepšila o 0,62 procentního bodu na hodnotu 34,20 procenta. Kromě hlavního kanálu přitom nepatrně stoupal pouze Smíchov, všechny ostatní programy klesaly. Růst zaznamenala i Česká televize, která si v souhrnném celodenním podílu na dospělém publiku polepšila o 0,40 procentního bodu na 28,87 procenta. Kromě zmíněné ČT Sport a ČT 24 přitom rostla už jen kulturní ČT art. Jako jediná z „velké trojky“ minulý týden klesala skupina Prima, která si pohoršila o 0,42 procentního bodu na souhrnný podíl 20,96 procenta. V jejím případě stoupala pouze Prima love.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+