Více

Názory k článku
Nova bude dávat tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc pět dní v týdnu

Marek Vajdík aura:81
25. 1. 2011 7:18 Nový

Re: Tak to je v prdeli

celé vlákno
... :))) ja bych to mozna upresnil: Bojkot pokracuje :)))

Tlacitko DO cislo pet, na kterem je u nas nova, bude i nadale uplne zbytecne. Mozna by mohli zacit vyrabet dalkove ovladace bez nej :))
blueflash . aura:85
25. 1. 2011 7:32 Nový

Re: Tak to je v prdeli

celé vlákno
Zajímavé. U nás byla Nova vždy na trojce a je tomu tak i po spuuštění ČT24 a ČT4. Ty máme na pětce a šestce (za Primou)

Nevim, mne Nova nějak zas tak moc nevadí - třeba i kvůli koprodukci áčkovejch filmů nebo výrobě kvalitních seriálů (Kriminálka Anděl, Soukromé Pasti, Okresní přebor + Expozitura???). Neměl bych problém s tim, kdyby by to vysílali jako konkurenci ke Krankenhausu am Rande der Stadt, ovšem to je hrozný. Zločin proti lidsktosti spáchaný na svém vlastním národu. Statisíce čechů postihne nyní idiocie....
Pavel Krásný
Pavel Krásný Login: Krasny.P
25. 1. 2011 8:16 Nový

Re: Tak to je v prdeli

celé vlákno
Tak u mne je to tlačítko č. 4, neb na 1 mám ČT HD, jinak rovněž č 3. Ale o to tu nejde. Pokud tedy bude TV NOVA týdně vysílat 7 dílů a celkem jich je 168, mají zabytý program na 24 týdnů, tedy nějakých 7-8 měsíců. To snad nemůže přežít žádný divák, stačí Ulice nebo Ordinace, které jsou alespoň z našeho prostředí, ale je pořád dost lidí, kteří se nechají masírovat, protože nevyužijí svého práva volby a nedokáží se od jednoho programu odtrhnout a přepnout jinam. Naštěstí mezi ně nepatřím a když je nejhůř, je na ovladači jedno tlačítko, většinou červené. Totiž vypínač. A pro lidi, kteří neumí přepnout program to tedy může být záchrana.
Pavel Krásný
Pavel Krásný Login: Krasny.P
25. 1. 2011 8:19 Nový

Re: Tak to je v prdeli

celé vlákno
Tak pardon, neumím počítat, takže to bude 8 dílů, tedy pouze 21 týdnů, takže něco přes půl roku... Ale to je na druhou stranu podružný detail.
Petr Sirotka aura:91
25. 1. 2011 18:57 Nový

Re: Tak to je v prdeli

celé vlákno
Novu mám ze zvyku z éry analogu stále na trojce, ale to je vedlejší. Důležité je, že její místo teď nejspíš zaujme nějaká smysluplnější televize a ze své televize jí mažu. Při frekvenci 8×týdně je totiž určitá pravděpodobnost, že bych na telenovelu natrefil a mohla mě stihnout psychická porucha.
Roman Marek aura:10
25. 1. 2011 7:35 Nový

Ještě,že máme čt

Nova ukázala svou pravou tvář stupidní televize jako už mnohokrát. Hodně lidí často nadává na Českou televizi,ale nebýt jí,není se často na co koukat. Ještě že ji máme :-)
Jarda Kánský aura:10
25. 1. 2011 7:39 Nový

1001 Gece

No přátelé, to jsou teda grády!
Někdě jsem četl, že tahle telenovela má 180 dílů, takže při uvedené vysílací frekvenci máme půl roku na co koukat! :-(
Kde je nový seriál Expozitura, nové díly Kriminálky Anděl, Comebacku a další vlastní tvorba?

Nějak mi to připadá, že tu Novu chtějí fakt odrovnat ...
David Křížka aura:88
25. 1. 2011 8:34 Nový

markíza vysílá telenovelu 4x týdně, i ve čtvrtek

Chtěl bych pooopravit autora článku. Markíza vysílá Tisíc a jednu noc ve čtyřech dnech, nikoliv ve třech. Je to i ve čtvrtek.
David Křížka aura:88
25. 1. 2011 8:38 Nový

Doufám, že toto schéma vydrží maximálně jeden měsíc

Stejně to nebude mít dlouhé trvání toto schéma. S příchodem jarního schéma se to prostě musí změnit. Není možné, aby v pěti dnech opanovaly prime-time romantické seriály. Nova není program pro ženy. Co by pro sledovanost neudělala, že.

Doufám, že Tisíc a jedna noc nevykopne z jarního schématu seriál Expozitura!
pavel sidbin aura:10
25. 1. 2011 8:52 Nový

Nova se zblaznila

Preji Nove, aby ji to nevyslo a zazila hrozny propad sledovanosti, tohle nemuze myslet vazne vysilat tuhle blbost pul roku skoro kazdy den.


http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s
Vladimír Volný aura:76
wladys Login: wladys76
25. 1. 2011 9:25 Nový

hnus nad hnusy

No tomu říkám schéma hodné české jedničky na českém televizním trhu.Pokud s tímto uspějí,tak opravdu český divák nemá vkus!Naštěstí máme na výběr. ;o)
petrsv aura:79
25. 1. 2011 9:34 Nový

Hardcore

Tak tohle je teda hodně silná masáž. Nova si zřejmě dala za úkol tenhle národ naprosto zblbnout. Nebo je v tom úmysl - Novu dál potápět, aby šly ostatní TV nahoru.
Jirka Navrátil aura:33
Jirka Navrátil Login: taurus9032
25. 1. 2011 10:59 Nový

TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
NAPROSTY HROB PRO SLEDOVANOST, NOVA SKONCILA A TO JESTE DOBROVOLNE
blueflash . aura:85
25. 1. 2011 12:27 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
No to by bylo krása. :-))) Já se ale bohužel obávám toho, že sledovanost bude velká. Když je velká na SK, proč by byla u nás odlišná?
Petr Sirotka aura:91
25. 1. 2011 19:02 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
Protože nejsme a nikdy jsme nebyli Slováci a nic na tom nemění ani to, že jsme s nimi na čas byli spojeni.
David Novák aura:21
25. 1. 2011 21:29 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
Souhlas s Petrem Sirotkou. My nejsme Slováci a máme odlišný vkus. Na Slovensku stále bodujou v podvečerním čase latinskoamerické telenovely a to i ve dvou dílech za sebou. U nás je televize odmítly kvůli nízké sledovanosti vysílat i dopoledne. Nova jakoby neznala trh. Po dvou týdnech ta turecká kravina poputuje někam k poledním hodinám.
Dominika Kubošiová
Dominika Kubošiová Login: DominikXa
26. 1. 2011 10:46 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
No poviem to takto. Neviem odkiaľ máte, že u nás sa sledujú telenovely, tobôž latinskoamerické. Už dávno im odzvonilo, nemajú sledovanosť, len tých závyslákov telenoviel a takí sa určite nájdu aj u Vás. Vysielajú ich len na programoch Doma a nejaké na JOJ PLUS(čo je program zameraný na také formáty a nemá veľkú sledovanosť, a také programy sú aj u Vás)
A k 1000 a jednej noci. U nás nikto dopredu nenapísal o čo ide a Markíza to z neviem akého dôvodu dala na 20:00, preto si to ľudia pozreli. Prepáčte nevideli ste to a je to ozaj chytľavé, navyše si polovica (najmä muži) mysleli,že to má tak 12 častí, taký miniseriál. Následne z toho bola telenovela, ktorá sama nechápem ako ovládla Slovensko, rovnako mužov ako ženy aj deti. Áno je to telenovela, ale nieje to latinskoamerická omáčka je predsa len turecká a tým aj iná, aspoň tých hercov nepoznáte naspamäť. Sleduje ju pravidelne 1 050 000 divákov 12+ a stále pribúdajú. Aj u nás sú z toho v šoku, nikto nevie ako sa to mohlo stať number one, no vyzerá to tak, že aj tí čo navonok kritizujú, ju predsa len pozerajú :) Proste je to 50 na 50. Keby u nás napísali, že ide Markíza vysielať telenovelu dopadlo by to asi inak, napr. ani môj oco by si to nezapol a teraz je na to najviac závislý z našej rodiny (mama to vôbec nepozerá :D) Navyše to nemá obrovský úspech len na Slovensku ale v každej krajine EU, kde to Turci predali a je to najúspešnejší "seriál" v histórii Turecka.
Jasmín L
Jasmín L Login: Jessamin
27. 1. 2011 15:22 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
Vy češi si myslíte, že jste "NUMBER ONE" a pořád ponižujete slovácí!!! Jestli si na to nechcete dívat, tak to vypněte a konec prostě...
Usual Suspect
Usual Suspect Login: Usual.Suspect
28. 1. 2011 13:38 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
"Následne z toho bola telenovela, ktorá sama nechápem ako ovládla Slovensko"

asi som divny, alebo malo pozeram TV, ale skutocne v mojom okoli poznam iba jedneho cloveka, ktoreho tato kravina "ovladla". nevidel som ani jeden diel, ani sa nechystam. popravde vobec neverim tym cislam - mega divakov? ako dlho to uz chodi? to by musel pozerat kazdy piaty...

"Navyše to nemá obrovský úspech len na Slovensku ale v každej krajine EU, kde to Turci predali a je to najúspešnejší "seriál" v histórii Turecka."

podla wikipedie: "also aired in Azerbaijan, Bulgaria, Croatia on RTL TV, Kuwait, in Romania on Kanal D, the Republic of Macedonia on A1, Serbia on Prva TV, Greece on Macedonia TV and ANT1, Montenegro on TV Vijesti, Hayat TV and Alternativna televizija in Bosnia & Herzegovina and Slovenia on Pink SI and in Slovakia on Markiza."

dufam teda, ze aspon v CR budu mat rozum a velmi skoro sa na to vykaslu...
Stefan Bukovan aura:77
buko1 Login: buko1
3. 2. 2011 16:00 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
Tie čísla sú dané peoplemetrovým meraním. Buď sú peoplemetre dané reprezentatívnej vzorke divákov a potom sa to len násobí, alebo má peoplemetre len určitá cieľová skupina divákov a potom sú tie počty zlé... Osobne si myslím že správna je prvá možnosť a Vaše okolie nepatrí medzi reprezentatívnu vzorku divákov. K sledovanosti - z uvedených štátov sú členmi EÚ Bulharsko, Slovinsko, Rumunsko, Grécko (CHorvátsko, Bosna, Srbsko, Čierna Hora a Macedónsko by rady vstúpili) a sledovanosť tam bola skutočne vysoká.
Stefan Bukovan aura:77
buko1 Login: buko1
27. 1. 2011 12:21 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
Schválne sa o dva týždne pozriem na sledovanosť...... Aby ste neboli prekvapení.
Stefan Bukovan aura:77
buko1 Login: buko1
27. 1. 2011 12:28 Nový

Re: TO JAKOZE COZE?

celé vlákno
A k telenovelám ktoré údajne na slovensku bodujú v podvečernom čase - na ktorých programoch? Jedinú telenovelu vysiela verejnoprávna STV1. Ja osobne za telenovelu nepovažujem to čo vysielajú komrčné Markóza a JoJ v podvečernom čase - takého dr. Hausa, CSI, NCIS, Profesionálov a dokonca ani 2 a pol chlapa (a ďalšie) .To že Doma vysiela telenovely neznamená že majú vysokú sledovanosť.
pevy aura:88
Pevy Login: pevy
25. 1. 2011 12:42 Nový

číslo předvolby

Ano, taky mám Novu na předvolbě číslo 5 i bez HD programů. Je to tak už od doby, kdy se "milostivě" objevila na satelitu a nikdy jsem neměl potřebu ji mít "výš" (často spíš naopak). U mne to není televize "první volby" už spoustu let a taky to tak zůstane :-)).
Jan Barta aura:74
25. 1. 2011 12:52 Nový

Neco jineho

Bude se u nas vysilat i neco jineho nez retez stupidnich serialu od rana do vecera?
Jan Valtr aura:92
Jan Valtr Login: JanValtr
25. 1. 2011 17:33 Nový

Návrh

Novo, když už chcete šetřit a skoncovat s televizí, ať je to rychlejší a levnější, vysílejte telenovelu od rána do večera :-)
25. 1. 2011 20:09 Nový

Odpad

No když se to napíše takhle pod sebe, tak je vidět, že programový schéma Novy je zralý na výlet na skládku...
x x
x x Login: alkaline4
26. 1. 2011 20:15 Nový

tak nevím....

když to vidím tak mne hned naskočila tato hláška :"Zase se mi chce zvracet...."
Renata  Šípová
Renata Šípová Login: Renda.Sipova
26. 1. 2011 21:18 Nový

RE: Nova bude dávat tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc pět dní v týdnu

Nechci se vulgárně vyjadřovat o našem národě, ale obávám se, že sledovanost bude velká :D Každopádně se tomu musím opravdu smát, protože to, co ta Nova vymýšlí, to už fakt není možný :D:D:D
Jiří Macich ml. aura:97
Jiří Macich ml. Login: jirka.macich
27. 1. 2011 1:48 Nový

RE: Nova bude dávat tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc pět dní v týdnu

celé vlákno
Je mi celkem jedno, co a kdy Nova vysílá, protože jiných televizích kanálů a netelevizních aktivit je dost. Ale myslel jsem si, že hlad po telenovelách už u divaček skončil před lety. Naposledy běžela v prime-timu snad Esmeralda, ne? Pak se tyto ptákoviny stěhovaly na dopolední a odpolední čas.
ROHLA JAN aura:18
27. 1. 2011 8:33 Nový

Nova - smetiště komerce

tam si můžou dávat co chtěji.....největší braky tam už stejně běží dávno....pokud by přestali vysílat, nic by se nestalo, jen stádo prostoduchých by chvilku bučelo...
J T aura:74
27. 1. 2011 15:32 Nový

je to stejná "vymejvárna" jako vždy

Loni v červnu jsem měl možnost nechtěně shlédnout toto "dílko" v Řecku a je to stejně divácky "náročný" pořad,jako podobné mýdlové slátaniny z Mexika, Kolumbie atd. Hlavní postava ubohá malinká hrdinně trpí celý seriál,aby nakonec přijel poněkud proplešatělý princ ne na koni,ale v luxusním voze a pozvedl ji ve jménu lásky mezi vyvolené tohoto světa. Škoda času, el.energie a vůbec...
Robert Zeman aura:52
Roby No.1 Login: ROBYno1
28. 1. 2011 2:16 Nový

Výběr jiných programů? Moc velký ne...

My, co přijímáme TV pozemně (prosím, aby mi nikdo nepsal, že si mám koupit plechovou mísu), zas až tak velký výběr nemáme. Chytám sice i Slováky, ale to je pro 20.hod. "zabitá" Markíza se svojí teleplečkou, často Barrandov se Ženou za pultem a jinými "totaliťáky" a od února teda Nova... Musím jí popřát mnoho zmaru!
Máňa Vaňková
Máňa Vaňková Login: Mana.Vankova
28. 1. 2011 17:22 Nový

turecká debilita

Souhlasím se vším, co je tu napsáno, naštěstí, že na tu televizi tolik nekoukám, ale pěkně mě naštvali s tím, že místo odložených případů, půjde nějaký turecká kravina.. jestli si myslí, že rekordy to bude trhat i tady, tak to teda nwm, ale jak jsem slyšela, tak každej bude vyhazovat televizi z okna.. tak aspon uděláme kšeft jiným tv.. páč nova si takhle diváky jen odrazuje a ještě to jde v hlavím vysílacím čase a dva díly za sebou... ta nova už taky neví co by... tak moc jim přeju, abych díky tomuhle skrachovali...
izak izak aura:100
31. 1. 2011 7:56 Nový

Sledovanost ? koho to zajima !

No ale nikoho nezajima sledovanost, kazdeho zajimaji vycucane kolace ;-))
Vazne by me zajimalo, jak muzou vedet, na co se divam ;-))

Tedy Nova da kupu levnych hlouposti, zaplni cas, reklama bude stat stejne, jenom mozna zareaguji stupidnosti reklamy, nebot k tomu telenovela primo vyziva .... tot vse ;-))

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+