Více

Nova Cinema v sobotu večer u mladých nad ČT1 a Primou. Díky Účastníkům zájezdu

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem sobotního večera ovšem byla soutěž Zpívá celá rodina na ČT1. Vidělo ji 524 tisíc dospělých diváků.

U mladých vyhrál Hunger Games: Vražedná pomsta

Neobvykle vysokého podílu na sledovanosti u mladšího publika od 15 do 54 let dosáhla v sobotu večer Nova Cinema. V této mladší cílové skupině, na kterou se skupina Nova zaměřuje při skladbě programu i prodeji reklamních časů, její filmový kanál dokonce v prime time porazil ČT1 a Primu a stal se tak dvojkou trhu po „velké“ Nově. Může za to česká komedie Účastníci zájezdu, kterou Nova Cinema nasadila do hlavního vysílacího času od 20 hodin. V průměru ji sledovalo 408 tisíc dospělých diváků a 13,52 procenta publika (18,90 procenta ve věku 15 až 54 let). V daný čas šlo o třetí nejsledovanější pořad na českých obrazovkách po soutěži Zpívá celá rodina a filmu Hunger Games: Vražedná pomsta.

PÁTEČNÍ DATA: Slavnosti sněženek nestačily na Císaře a tambora, u mladých diváků ale v pátek zvítězily

MIF17

Nejsledovanějším pořadem sobotního večera byla soutěž Zpívá celá rodina, ale pouze u širší cílové skupiny všech dospělých diváků nad 15 let. Od osmé večer na Jedničce zaujala v průměru 524 tisíc dospělých diváků a 17,16 procenta publika. V mladší kategorii 15 až 54 let jí dalo přednost ale jen 9,60 procenta publika, takže prohrála s Účastníky zájezdu na Nově Cinemě, ale i hlavním večerním filmem na Nově, snímkem Hunger Games: Vražedná pomsta. Ten od 20:20 vidělo 442 tisíc dospělých a 15,37 procenta publika. U mladších diváků od 15 do 54 let tento snímek v sobotu večer zvítězil, přednost mu dalo 23,36 procenta diváků u televizních obrazovek. Prime time v kategorii 15 až 54 let vypadal následovně: Nova 26,78 procenta, Nova Cinema 14,53 procenta, Prima 14,47 procenta a Jednička 11,28 procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+