Více

Nova bude mít taky letní pořad o grilování. S Ivanem Vodochodským proti Ridimu

Nejen Zdeněk Pohlreich na Primě family, ale i Ivan Vodochodský na Nově bude mít vlastní letní pořad o grilování. Nova ho nasadí proti primáckému Létu s Italem.

Do souboje s kuchařskými magazíny Primy family se v létě pustí televize Nova. Od poloviny července začne vysílat vlastní pořad o grilování s Ivanem Vodochodským, k němuž si její servisní společnost Media Pro Pictures registrovala název Grilování s Vodouchem. Na obrazovce se pořad poprvé objeví v úterý 17. července od 21:25 hod. Ve stejný den i čas vysílá konkurenční Prima family svůj kulinářský pořad Léto s Italem, v němž se po roční pauze do této televize vrací italský šéfkuchař Emanuele Ridi.

stul

K TÉMATU: Nova si registrovala Red News Night Show, K.O. Night Show a Grilování s Vodouchem

„Grilování s Vodouchem je nový letní speciál, který vám přinese spoustu skvělých tipů na váš gril, ale také zábavu i zajímavá setkání. Těšit se můžete i na zajímavé hosty. Naše pozvání přijali Rudolf Hrušínský, Petr Rychlý, Richard Tesařík, Pavla Tomicová, Kristýna Leichtová, Matouš Ruml a další osobnosti,“ napsala Nova na svém webu. Novému pořadu budou muset v úterý večer ustoupit reprízy původního nováckého sitcomu Comeback, které televize nasadila do vysílání teprve tento týden. Čtvrteční reprízy Comebacku na Nově ale zůstanou.

32 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 7. 2012 11:37

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+