Více

Nova bez Doktorů z Počátků přihrála diváky Barrandovu a ČT 2

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Rekordní středu měla zejména ČT 2, cyklus Na cestě oslovil téměř půl milionu diváků. Stal se druhým nejsledovanějším pořadem večera po Nově.

Nova si udržela prvenství, ale hodně ztrácela

Vánoční přestávka seriálu Doktoři z Počátků zamíchala sledovaností o středečním prime time. Pozici nejsledovanější televize po 20 hodině si sice zachoval hlavní program Novy, komedií Chceš mě, chci tě ale oslovil výrazně méně diváků než tradičním seriálem. Od 20:20 ji vidělo v průměru 771 tisíc dospělých diváků a 21,49 procenta publika. Lépe se filmu dařilo u mladších diváků od 15 do 54 let, v této kategorii oslovil 28,54 procenta diváků u televizních obrazovek. ČT 1 se seriálem Cirkus Bukowsky zasáhla ve stejnou dobu 475 tisíc dospělých diváků a 12,31 procenta publika, film Svatby podle Mary od čtvrt na devět na Primě vidělo 423 tisíc dospělých a 12 procent publika.

ÚTERNÍ DATA: Jednička v úterý nad Primou, její vítězství v celodenním podílu bylo ale těsné

Mimořádně se ve středu večer dařilo ČT 2. Zejména cyklus Na cestě uspěl výrazněji než kdy jindy, když jej od deváté večer sledovalo v průměru 479 tisíc dospělých diváků a 12,71 procenta publika. V kategorii diváků starších 15 let šlo o druhý nejsledovanější pořad večera na českých televizích po novácké komedii Chceš mě, chci tě. Výrazně nadprůměrných výsledků dosáhly i další cestopisné pořady Dvojky: cyklus Země a města světa od osmé večer vidělo 365 tisíc dospělých diváků a 9,45 procenta publika, magazín Bedekr od půl desáté 346 tisíc dospělých s podílem 10,07 procenta. Za celý prime time oslovila ČT 2 v průměru 6,66 procenta dospělého publika.

V placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+