Více

Nestárnoucí Pitaval i Výměna manželek výrazně posilují

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oba pořady oproti minulému týdnu navýšily počet diváků o zhruba 150 tisíc.

Jedničkou v TOP 10 za všechny kanály byl ve středu Malý pitaval z velkého města, který skončil těsně pod milionem diváků a v obecné cílové skupině ho zhlédlo 967 tisíc při podílu na publiku 28,06 %. Na druhém místě skončila Výměna manželek, která si připsala 801 tisíc diváků a jejíž podíl na publiku 15–54 let byl 27,06 %. Posledním nezpravodajských pořadem, který se do žebříčku dostal, byl Vinnetou – Rudý gentleman. Film vidělo 614 tisíc diváků při podílu na publiku 19,59 %. Nad milion se tak dostávají pouze Televizní noviny.

ÚTERNÍ DATA: Prima si o něco vylepšila pozici. Na ČT 1 a Novu stále nemá

Nova je opět jedničkou v celkové sledovanosti a většinou se jí dařilo dostat se nad dvacetiprocentní podíl. Nepodařilo se to pouze přes den a ve skupině 15+, kdy klesl na 18,44 % a přiblížil se tak ČT 1, která se 17,12 % skončila druhá. Třetí Prima se vždy dostala nad deset procent a končí v rozmezí 11,34 až 14,16 %. Výborně se dařilo TV Barrandov, jejíž podíl se přes den ve skupině 15+ opět dostal nad šest procent a vykázal 6,42 %, přičemž v hlavním vysílacím čase (prime time) dosáhl solidních 5,06 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+