Více

Nepříliš vydařená sobota. Žádný pořad nad milion

AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tradiční metu tentokráte nepřekonal ani obvyklý vítěz kompletního žebříčku, Televizní noviny.

Pokud jde o všechny pořady, tedy včetně těch zpravodajských, jedničkou v TOP 10 za všechny kanály jsou Televizní noviny, které ale tentokráte končí pod podílem 40 % a na 931 tisících divácích. Dvojkou je pak klasika jménem Pretty Woman, kterou vidělo 878 tisíc diváků starších patnácti let a relativně vysoký počet sledujících ještě včera zaznamenávají Sportovní noviny (807 tisíc, 32 %). Poté se počty propadají o více než 200 tisíc, takže Zázraky přírody tentokráte vidělo jen 581 tisíc diváků. Díky tomu se tak do žebříčku dostalo například i utkání Portugalsko-Rakousko na ČT Sport s 325 tisíci diváky.

PÁTEČNÍ DATA: ČT páteční jedničkou. Především díky fotbalu

Celková sledovanost v případě stanice Nova přes den dostoupila na 22,79 % (15+), u mladší divácké skupiny pak na 26,28 %. V hlavním vysílacím čase ji Nova měla opět nejvyšší u 15–54 (32 %), u obecné divácké skupiny byl podíl 28,8 %. ČT 1 pak vždy končila mezi 10 a 15 procenty a v 15+ se sledovanost přes den i v prime time pohybovala prakticky vyrovnaně kolem 15,7 %. Podíl stanice Prima klesl prakticky vždy pod 10 % a jedinou výjimkou byl prime time a skupina 15–54, u níž se vyšplhal na 11,86 %. Relativně vysoký podíl na celkové sledovanosti, v podstatě na úrovni kanálu Prima, měla ČT Sport a večer u mladšího publika skončila těsně pod hranicí deseti procent. Za pozornost ještě stojí ČT 2, která se v prime time u 15+ dostala na 7,25 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+