Více

Není opakování jako opakování. Policie Modrava v čele, Labyrint mimo žebříček nejsledovanějších

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Letní provoz televizi příliš nepřeje a jak se zdá, už na něj koncem května přecházíme.

Policie Modrava je jediným nezpravodajským pořadem v TOP 10 za všechny kanály, který se v pondělí dostal nad hranici milionu diváků, navíc při výtečném podílu na publiku 31,08 %. Podvečerní Ulice končí na 949 tisících, podíl je ovšem ještě výrazně vyšší – 39,95 %. Další snímek Novy, Kriminálka Anděl, se dostala na 746 tisíc a uzavírá pětici pořadů nejsledovanější české televize v TOP 10. Za ní je Modrý kód na Primě, který vidělo 677 tisíc, a Jak se staví sen – extra. Ten si nenechalo ujít 463 tisíc diváků. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 tři a Prima dva.

NEDĚLNÍ DATA: Mordparta II klesla o 105 tisíc, ztrácejí ale například i Televizní noviny

Celková sledovanost jde v pondělí obvykle za televizí Nova a ani včera tomu nebylo jinak. Podíl v hlavním vysílacím čase, prime time, je lehce pod třetinu, Prima vykazuje 15,95 % a ČT1 12,26 %. Nad čtyřmi procenty je ještě ČT2 a pak už jen plnoformátová TV Barrandov s průměrnými 5,63 %. Přes den se jí jako obvykle vedlo lépe a vykazuje 6,59 %. Dařilo se opět i ČT2, k níž se ještě připojuje ČT24 s průměrným podílem 4,47 %. Nejvyšší podíl má opět Nova (25,8 %), Prima je na 14,72 % a ČT1 na 11,4 %.

Alpská klinika: Záležitost srdce je na Kině Barrandov opět v čele TOP 5 za kanál, a to s 88 tisíci romanticky zaměřenými diváky. Následuje Prima Max, kde v čele stojí snímek Zamilovaný profesor 2 – Klumpovi a vidělo ho 60 tisíc diváků. Nova Cinema je na tom opět nejlépe a jeden z pořadů, drama Říjnové nebe, se dostal na 123 tisíce diváků, přičemž podíl v mladší skupině, 15–54, je 5,92 %. Odpolední opakování Vratných lahví pak přilákalo 54 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Labyrint v TOP 10, nad milionem pouze Modrava

Jak už bylo vidět výše, stanici ČT2 se vedlo a tři z pěti pořadů se dostávají nad hranici sta tisíce diváků. Jedničkou lokálního žebříčku je dokument Rozbřesk 6. června 1944, který zhlédlo až 245 tisíc diváků. Komediální drama Hořkost pak zaujalo 132 tisíc. Na stanici ČT sport šlo nad sto tisíc utkání Čeng Saj-saj – Karolína Plíšková, zpravodajství na ČT24 mělo nejlepší chvíle s relací Události od 19:00. Vidělo ji 115 tisíc diváků. Na Primě Cool stále klesají Simpsonovi, výborně si však vede Teorie velkého třesku, kterou včera sledovalo 153 tisíc, resp. 223 tisíc fanoušků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+