Více

Nejvyšší polskou fotbalovou soutěž Ekstraklasa začne vysílat i Slovak Sport

Už v tuto chvíli vlastní Slovak Sport vysílací práva pro řadu zajímavých soutěží, kromě anglické Premier League i na kanadsko-americkou NHL, tenisovou WTA nebo ruský fotbal.

Tematický kanál Slovak Sport.TV nepřestává udivovat. Televize oznámila po anglické Premier League zisk vysílacích práv pro další fotbalovou soutěž. Tentokrát jde o polskou Ekstraklasu. Stanice o tom informovala prostřednictvím svého oficiálního profilu na sociální síti Facebook. Určitě jsme vás potěšili vysíláním Premier League, ale zbrojíme dál. (…) Celkově nabídneme devadesát zápasů za sezónu, uvedla Slovak Sport.TV. A která utkání se konkrétně na této stanici objeví? Půjde o páteční se začátkem ve 20:30, nedělní v 17 hodin a pondělní od 18:30.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kde vzal Slovak Sport na Premier League? Novou televizi provází řada neznámých

stul

Zástupci Slovak Sportu se v těchto týdnech intenzivně připravují na spuštění svého druhého kanálu, který má odstartovat již v červenci. Televize získala za posledních několik měsíců několik velice zajímavých soutěží z různých sportovních odvětví. Kromě anglické Premier League jde i o tamní nPower Championship, League 1&2 a také Capital One Cup. Na obrazovce se objeví také ruská Premier Liga, dále belgická a argentinská liga. Diváci mají očekávat také přenosy z kanadsko-americké NHL a tenisové WTA a ATP 250. Televize slibuje i jiné sporty.

DOPLNĚNO 9:25 – Vysílací práva na fotbalovou Ektraklasu nejsou exkluzivní. Jde o dva až tři zápasy týdně. Slovak Sport ji navíc může vysílat pouze na území Slovenska. Co se týká NHL, ta se na satelitu objevit nesmí. Exkluzivním vysílatelem je Nova Sport.

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 11. 6. 2013 19:21

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+