Více

Největší televizní novinky na veletrhu CES 2015 v Las Vegas, aneb co se na nás chystá?

Výrobci televizorů tradičně odhalují svoje novinky pro začínající rok na celosvětovém veletrhu elektroniky v Las Vegas. Co k nám dorazí v průběhu jara až podzimu?

Už příští měsíc by se měly v České republice objevit první televizní vlaštovky prezentované na právě probíhajícím veletrhu CES 2015 v Las Vegas. U řady z nich dosud nejsou známé ceny pro koncové zákazníky, rozhodně je ale na co se těšit. Svět televizní zábavy se zase posune o krok dál, řada výrobců integruje do svých přijímačů operační systém Android TV a spolu s ním se divákům otevře svět aplikací videoslužeb na internetu, které budou plně konkurovat zavedeným lineárním televizním kanálům. Nové technologie umožní sledovat VOD služby i internetové streamy až ve 4K rozlišení, ale otázkou zůstává, v jakém procentu domácností to utáhne tamní žalostně pomalé připojení k internetu... Ale pojďme k těm největším televizním novinkám trochu podrobněji.

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+