Více

Nejúspěšnější pořady: Všechnopárty a Sněžný drak na ČT 1

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – TOP 10 za všechny kanály si opět zabrala ČT 1, na Novu zbyla tři a na Primu dvě místa.

Vrchol žebříčku opět začínají Televizní noviny, které ale včera končí na 833 tisících diváků a vysokém podílu na publiku 34,55 % ve všeobecné divácké skupině. Nejúspěšnějším nezpravodajským pořadem pak bylo Všechnopárty. Vidělo ho 706 tisíc diváků, zatímco druhou pohádku, Sněžný drak, sledovalo 695 tisíc. Posledním nezpravodajským pořadem, který se do TOP 10 dostal, byl film Zkus mě rozesmát na Nově. Zhlédlo ho 421 tisíc diváků. Zbytek TOP 10 už zabírá zpravodajství.

ČTVRTEČNÍ DATA: TOP 10 si rozdělila Nova a ČT 1, na Primu zbyly jen dvě příčky

Nejvyšší celkovou sledovanost včera v hlavním vysílacím čase (prime time) vykázala v 15+ ČT 1 s 23,52 % a nejinak tomu bylo i přes den. Před Novou s podílem 16,5 % to však bylo vysloveně o chloupek – o 0,02 %. Na třetím místě se umístil olympijský kanál ČT Sport s 13,5 %, v prime time si bronz vyhradila Prima s 11,4 %. Solidně se vedlo TV Barrandov. Plnoformátová televize v obou případech ve skupině 15+ skončila nad 5,35 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+