Více

Nejsledovanějším pořadem byly včera Sportovní noviny, druhá skončila Řachanda

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Premiérové dva díly Modrého kódu dosáhly na více než osm set tisíc diváků.

Vítězem včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů se staly Sportovní noviny na Nově, ke kterým zasedlo 1,256 milionu diváků starších patnácti let. O padesát tisíc diváků méně pak u hlavní Novy zůstalo i na prime time, do kterého stanice nasadila pohádku Řachanda namísto zrušeného pořadu Chart Show. Na třetím místě a posledním pořadem, jehož sledovanost včera přesáhla jeden milion diváků, byly Televizní noviny na Nově. Ty si nenechalo ujít 1,192 milionu zástupců obecné divácké skupiny.

PÁTEČNÍ DATA: Četníci potvrzují roli favorita, ČT1 obsadila polovinu pozic ve včerejší TOP 10

Televize Prima nasadila včera v hlavním vysílacím čase premiéru prvních dvou dílů svého jarního hitu, seriálu Modrý kód z prostředí nemocničního urgentního příjmu. Sledovanějším se stal druhý uvedený díl, ke kterému zasedlo 848 tisíc diváků. První, který běžel od 20:15 hodin, zaujal 832 tisíc diváků. Zbytek žebříčku pak obsadily zpravodajské pořady z produkce České televize a FTV Prima.

Šesté místo tak patří Událostem, u kterých včera na ČT1 svůj večer zahájilo rovných osm set tisíc diváků. O více než sto tisíc diváků méně si televizi pustilo o pět minut dříve, když běžely Události za okamžik a počasí. Branky, body, vteřiny včera oslovily 624 tisíc sportovních fandů. Hlavní zpravodajská relace komerční dvojky, Zprávy FTV Prima, včera vykázaly 622 tisíc diváků a navazující Krimi zprávy ocenilo 557 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: ČT1 stejně jako minulý týden porazila Novu. Nad milionem opět pouze Televizní noviny

Nejsledovanějším pořadem na ČT2 se stal dopolední přímý přenos pohřbu kardinála Miroslava Vlka, kterého na jeho poslední cestě doprovodilo 256 tisíc diváků. O sedm tisíc diváků méně pak v prime time sledovalo Conneryho náhradníka George Lazenbyho V tajné službě Jejího Veličenstva. Prima Cool večer nasadila komedii Můj soused zabiják, což ocenilo 116 tisíc diváků. Posledního Mohykána vidělo v prime time na Primě Max 126 tisíc diváků. Nova Cinema uvedla film Pompeje, jejichž poslední dny sledovalo 278 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov byly včera Naše zprávy, které zaujaly 267 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+