Více

Nejlepší trapasy stabilně kolem sedmi set tisíc diváků, mezi TOP 10 se neprosadily

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pět nejsledovanějších pořadů odvysílala Nova, ČT se v TOP 10 umístila jen s Událostmi.

Televize Nova bodovala kromě Televizních a Sportovních novin také tradiční Ordinací v růžové zahradě a Ulicí. Tradičně vysokou sledovanost si udržuje večerní bulvární pořad Prásk, který sledovala skoro čtvrtina diváků v cílové skupině od 15 do 54 let, kteří byli v té době přítomni u televizních obrazovek.

STŘEDEČNÍ DATA: Přístav si drží stabilní sledovanost, tradičně táhne Ulice a Výměna manželek

Na ČT 1 se druhým nejsledovanějším pořadem staly v prime time uváděné Nejlepší trapasy, které oproti minulému týdnu ztratily tisíc diváků obecné cílové skupiny a 697 tisíc diváků uvedené cílovky jim nestačilo ani na umístění v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne. Večerní Máte slovo s Míšou Jílkovou sledovalo 562 tisíc diváků starších patnácti let, což znamená podíl téměř patnácti procent. ČT Sport nalákalo 255 tisíc diváků starších patnácti let k zápasu pražské Sparty s ruským Krasnodarem.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+