Více

Nejlepší trapasy přišly o padesát tisíc diváků, Ordinace se drží přes milion a půl

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pět nejsledovanějších pořadů včerejšího dne pochází z dílny TV Nova, kromě zpráv, Ulice a Ordinace bodoval i Prásk.

Primě se tradičně daří s amatérskými kuchaři v pořadu Prostřeno, který v podvečer sledovalo 735 tisíc diváků starších patnácti let. Večerní Nejlepší trapasy na ČT 1 si naladilo o padesát tisíc diváků méně než před týdnem, v absolutních číslech to bylo 698 tisíc diváků a 8,1 procenta cílové skupiny diváků starších patnácti let.

STŘEDEČNÍ DATA: Jedničkou Ulice, Přístav stálicí

Slušnou sledovanost vygenerovala i Míša Jílková s pořadem Máte slovo, který na ČT 1 sledovalo 625 tisíc diváků nad patnáct let. Tradičně táhne i biatlon, přímý přenos ze sprintu žen si k večeři naladilo 9,25 procenta diváků ve věku od 15 do 54 let. Do TOP 5 pořadů na ČT 2 se probojoval i kalašnikov, příběh AK-47 si odpoledne ukousl 6,77 procenta mladší cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+