Více

Nejchytřejší Čech druhým nejsledovanějším sobotním pořadem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT 1 se daří držet slušný podíl na sledovanosti, v celodenním podílu u věkové skupiny diváků starších patnácti let porazila Novu.

Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se mimo zpravodajské relace protlačil jen Nejchytřejší Čech na druhém místě a na poslední příčce pořad Primy Top Star, o jehož nezpravodajském profilu by se ale dalo polemizovat. Nejchytřejšího Čecha sledovalo na ČT 1 886 tisíc diváků starších patnácti let, tedy 22,35 procenta uvedené cílové skupiny v tu dobu sledující obrazovky. Top Star si naladilo 601 tisíc diváků starších patnácti let a ve věkové skupině od 15 do 54 let dosáhl podíl 14,29 procenta.

PÁTEČNÍ SLEDOVANOST: ČT 1 večer oslovila více než 27 procent diváků

Příjemná čísla vygenerovala v prime time i bondovka Thunderball, kterou si na ČT 2 nenechalo ujít téměř osm procent mladší cílové skupiny, podobného podílu dosáhl i u diváků nad patnáct let. Navazující krimi seriál Gomora z produkce HBO se mezi pět nejsledovanějších sobotních pořadů kanálu ČT 2 nedostal. Zajímavé sledovanosti se naopak dočkala dokumentární série Zatopené osudy, kterou si před obědem naladilo 8,32 procenta diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+