Více

Nejchytřejší Čech a biatlon jako jediné nezpravodajské pořady v TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Soutěž Nejchytřejší Čech si oproti minulé sobotě polepšil o čtyřicet tisíc diváků. Stále populární je i biatlon.

ČT 1 se se soutěží Nejchytřejší Čech povedlo stát se nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího prime time, oproti minulému týdnu si v TOP 10 nejsledovanějších pořadů dokonce o jednu příčku polepšil. Sobotní kolo soutěže sledovalo 858 tisíc diváků starších patnácti let. Jediným dalším nezpravodajským pořadem (pokud ovšem přímý přenos nebo záznam sportovní události tuto definici splňuje) v sobotním TOP 10 byl večerní biatlon na ČT Sport, který si nenechala ujít čtvrtina diváků přítomných u obrazovek, konkrétně pak 765 tisíc.

PÁTEČNÍ DATA: Pátek se vydařil České televizi, podvečerní biatlon přitáhl sedm set tisíc diváků

MIF17

Na ČT 2 se stal nejsledovanějším pořadem šestý film ze série o agentovi Jejího Veličenstva s číslem 007. George Lazenbyho, který poprvé a naposled nahradil Seana Conneryho, sledovalo 307 tisíc diváků, tedy skoro osm procent diváků starších patnácti let. Nadprůměrný podíl vykázal i odpolední Případ komisaře Maigreta, který na ČT 2 oslovil 8,38 procenta obecné cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+