Více

Nehoda pendolina u Studénky zvedla celodenní podíl ČT24 nad šest procent

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Rekordní teploty vyháněly ve středu diváky od televizních obrazovek, žádný z pořadů včetně Televizních novin nedosáhl milionové hranice.

Pitaval u mladých opět nad Kriminálkou Anděl

Tragická srážka pendolina s kamionem u Studénky na severní Moravě ve středu výrazně zvýšila zájem o zpravodajský kanál ČT24. Po celý den jej v průměru sledovalo 6,41 procenta dospělých diváků starších 15 let, kteří trávili čas u televizních obrazovek. To je zhruba o dva procentní body více oproti obvyklému výkonu ČT24. Vyšší zájem zaznamenal zpravodajský kanál také u mladšího publika od 15 do 54 let. V této kategorii dosáhl celodenního podílu 4,50 procenta. V cílové skupině 15+ se ČT24 stala s přehledem čtvrtou nejsledovanější televizí v zemi, nechala za sebou TV Barrandov, Novu Cinema, ČT2 i Primu COOL. V nejžádanějších časech ČT24 atakovala hranici 20procentního podílu na trhu.

ÚTERNÍ DATA: Nova Cinema byla včera díky Čertově nevěstě u mladšího publika vyrovnaná s Primou

MIF17

Jinak se ale českým televizím v rekordně horkém počasí příliš nedařilo. Diváků u televizorů obecně ubylo, ratingy byly rekordně nízké a žádný ze středečních pořadů, včetně hlavních zpravodajských relací, nedosáhl hranice milionu dospělých diváků. Televizní noviny na Nově oslovily v průměru 958 tisíc dospělých diváků a 38,78 procenta publika (35,83 procenta ve věku 15 až 54 let). Z večerních pořadů zvítězila Kriminálka Anděl, kterou na Nově od 20:20 sledovalo 763 tisíc dospělých a 26,78 procenta publika (23,56 procenta ve věku 15 až 54 let). Souběžně vysílaný socialistický krimiseriál Malý pitaval z velkého města na ČT1 vidělo od osmé večer 684 tisíc dospělých a 24,98 procenta publika, v mladší divácké kategorii 15 až 54 let ale opět porazil Kriminálku Anděl podílem 24,39 procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+