Více

Nedělní večerní filmy Primy a Barrandova od sebe dělilo padesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Romantickou komedii Noční rande porazila nejen klasická francouzská kriminálka na Dvojce, ale i komiksový snímek Hulk na Primě Cool.

Prima klesla večer pod hranici 200 tisíc diváků

Pouhých padesát tisíc diváků od sebe dělilo v neděli večer filmy vysílané na Primě a TV Barrandov. Vlajkový kanál mediální skupiny z pražské Palmovky klesl po 20. hodině pod kritickou hranici dvou set tisíc diváků a v obou diváckých skupinách se jeho podíl na publiku (share) pohyboval pouze okolo 6 %. Tato skutečnost se promítla i do primetimového share stanice, tedy podílu v hlavním vysílacím čase. U diváků starších 15 let šlo pouze o 9 %. Lovce stínů na TV Barrandov sledovalo ve stejný čas 141 tisíc diváků (share 4,41 %). Podíl televize se po celý den pohyboval okolo 5 %.

SOBOTNÍ DATA: Harry Potter na Zázraky přírody nestačil, u mladšího publika ale získal podíl 31 %

Hlavní večerní souboj se tak tradičně odehrál mezi Novou a Jedničkou. Přestože prvenství si pro sebe rezervovali opět Chalupáři, i stanice ČT1 může být s výsledkem Černých baronů spokojena. Česká komedie zaujala v obou diváckých skupinách 24 % publika. Chalupáře vidělo necelých 900 tisíc diváků a k obrazovkám přilákali zejména mladší publikum – share 29,18 %. Nejsledovanějším nedělním pořadem byly podle očekávání Televizní noviny, které se jako jediné přehouply přes hranici jednoho milionu diváků. Pozici lídra trhu si u dospělého publika zajistila Jednička, v ostatních kategoriích zvítězila Nova.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+