Více

Nedělní olympijský klid

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včera jakoby sport nebyl. Alespoň podle žebříčku TOP 10 za všechny kanály.

V něm totiž nevidíme ani jediný sportovní pořad, byť tentokráte novácké Sportovní noviny s 1,2 mil. diváků přeskakují obvyklou jedničku, Televizní noviny. Ty v obecné divácké skupině 15+ zhlédlo 1,136 mil. diváků při nejvyšším podílu na publiku poslední doby, 37,78 %. Další dvě místa si v TOP 10 vyhradila Kriminálka Anděl končící těsně pod miliónem. Následující čtyři místa patří ČT 1 a kupříkladu Divnovlásky vidělo 545 tisíc diváků. Poslední dvě místa pak zabírají zpravodajské pořady Primy, které se poslední dobou vůbec nedaří.

SOBOTNÍ DATA: Sobota překvapila. TN jsou pod 800 tisíci, olympijský tenis sledovalo pouze 520 tisíc diváků

V celkové sledovanosti jasně vítězí Nova, která se po nějakém čase opět přibližuje 30 %. Nyní se jí to podařilo ve skupině 15+ a v hlavním vysílacím čase (prime time), kde vykázala 29,46 %. Druhá ČT 1 na tom ale také v neděli nebyla špatně a zavírá na 15,56 %. Zato Prima se v ani jedné ze sledovaných diváckých skupin a v obou časech nepřehoupla přes deset procent. Přes den ji navíc stanice ČT Sport předstihla, večer jí šlapala na paty.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+