Více

Návrat žlutých trabantů zvedl ve středu večer podíl ČT 2 nad 11 %. I u mladých

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Za celý den se podíl Dvojky na sledovanosti u dospělého publika udržel nad hranicí šesti procent. Takové sledovanosti nedosáhla ani Nova Cinema.

ČT 2 se po 20:00 přiblížila výkonu ČT 1

Cestovatelské středy na ČT 2 dostaly nový impuls. K tradičním cyklům Vůně cizích krajů a Na cestě přibyl celovečerní dokument Trabantem napříč Afrikou, který navázal na loňský úspěch cyklu Trabantem Jižní Amerikou. Dvojka díky němu udržela vysokou sledovanost prakticky po celý prime time. Vůně cizích krajů dokonce od osmé večer oslovily víc než 400 tisíc dospělých diváků, konkrétně pak 409 tisíc při podílu na publiku 10,03 procenta. Následující cyklus Na cestě zhlédlo od deváté večer 352 tisíc dospělých diváků a 8,68 procenta publika. Zmiňovaný dokument Trabantem napříč Afrikou sledovalo od půl desáté 314 tisíc dospělých diváků a 11,18 procenta publika.

ÚTERNÍ DATA: Svatby v Benátkách podlehly Vyprávěj, Prima ale byla večer s ČT 1 vyrovnaná

Trabantům se dařilo i u mladší cílové skupiny diváků od 15 do 54, v níž oslovily 11,10 procenta publika. Následný černobílý snímek „... a bude hůř“ pak od čtvrt na dvanáct do půl jedné v noci sledovalo 135 tisíc dospělých při rekordním podílu 13,45 procenta (13,66 procenta v kategorii 15 až 54 let). Dvojka tak za celý den dosáhla nadprůměrného podílu 6,04 procenta na dospělém publiku, v hlavním vysílacím čase od 19 do 23 hodin dokonce 7,23 procenta a porazila i Novu Cinemu. Čísla bohatě stačila na pozici čtvrté nejsledovanější televize v zemi. V mladší kategorii diváků od 15 do 54 let ale byla úspěšnější Nova Cinema, která bodovala hned dvěma večerními filmy: od osmé večer snímkem Se slovníkem v posteli a od čtvrt na jedenáct s filmem Bulšit.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+