Více

Návrat na pozice: Tvoje tvář má známý hlas dominuje a posiluje o pět procent

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší absolutní jedničku vidělo v 15+ 1,717 mil. diváků a oproti minulému týdnu výrazně posílila.

Show poskočil podíl ze 46,63 na plných 51,75 % a v mladší divácké skupině se vyšplhal těsně pod 60 procent. Do milionu diváků tady nemá až tak daleko (968 tisíc). Tvoje tvář doslova sebrala publikum ostatním pořadům a v žebříčku TOP 10 má nejbližší další nezpravodajský pouze 520 tisíc diváků. Zázraky přírody na ČT 1 jsou pak také jediným dalším nezpravodajským pořadem, který se do TOP 10 dostal.

PÁTEČNÍ DATA: ČT 1 uspěla s Všechnopárty i s pohádkou

Výsledek celkové sledovanosti je zřejmý a Nově se v hlavním vysílacím čase (prime time) u mladší divácké skupiny dokonce podařilo přehoupnout přes 50 procent (51,55 %), přičemž v obecné skupině dosáhla na rovných 45 %. ČT 1 a Prima pak jsou pod 14, resp. v druhém případě vždy pod 10 procenty a platí to i přes den. V podstatě se tak opakuje situace z minulého týdne, i když tam na tom byla Prima v 15–54 o něco lépe a šla přes den v prime time nad 10 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+