Více

Nahrávání přes televizor aneb Jak na to jdou velké i malé značky

Nahrávání není v kurzu a rekordéry se neprodávají, resp. skoro vymizely z trhu. Až na pár výjimek tak jediné zařízení, které ho umí, je televizor.

Nahrávat na klasický DVD rekordér, resp. si ho kvůli tomu kupovat, se už v podstatě nikomu nechce. Na druhou stranu si ale často stěžujeme na omezení daná autorskými právy a rozdílným dovozním daněním čistého rekordéru, resp. televizoru s funkcí nahrávání pořadů. Taková je dnes situace. Pokud ale opravdu chcete prostřednictvím televizoru nahrávat a jste si vědomi omezení, která to sebou nese, možná vám přijde k duhu malý „televizně nahrávací“ přehled.

Nahrávat samozřejmě neumějí jen televizory a čisté rekordéry. Na trhu však celkově vzato není příliš mnoho dalších přístrojů, které to zvládají. O Samsung BD-H8900 (kombinace DVD/BD přehrávače s TV tunery) jsme psali zde, umí to ale například i výborný multimediální přehrávač Eaget Play M17. A také některé set-top boxy pro příjem televizního vysílání. Často ale mají takováto zařízení stejné problémy, jako TV.

„Pozemně-televizní“ set-top box kombinovaný s Blu-ray přehrávačem Samsung BD-H8900 zvládá také nahrávání z tunerů DVB-T/DVB-C, a to včetně HD kanálů (zkoušeno přes DVB-T a ČT HD).

Autor: Samsung

„Pozemně-televizní“ set-top box kombinovaný s Blu-ray přehrávačem Samsung BD-H8900 zvládá také nahrávání z tunerů DVB-T/DVB-C, a to včetně HD kanálů (zkoušeno přes DVB-T a ČT HD).

Celý článek čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+