Více

Nahoru se dere ČT Sport, ostatní kanály spíše stagnují

UVNITŘ TOP 10 POŘADŮ TÝDNE – Fotbalové Euro svědčí ČT Sport a České televizi obecně, naopak klesá podíl kanálů sdružených v rubrice Ostatní.

Mezitýdenní vývoj (vs. 22. týden 2016)

Cílová skupina 15+

Díky začátku fotbalového Eura si nejvíce polepšil kanál ČT Sport, jehož podíl na sledovanosti v cílové skupině diváků starších patnácti let stoupl ve srovnání s minulým týdnem o 2,31 procenta. Nárůsty ostatních stanic nepřesáhly 0,45 procenta, což je přesně tolik, o kolik stoupla sledovanost hlavní Primy. V opačném gardu se nejhůře vedlo kanálům sdruženým v rubrice Ostatní, jejichž podíl klesl o 0,72 procenta. O 0,53 procenta si pak pohoršil hlavní kanál Novy, o 0,52 se snížil podíl kanálu ČT 2.

PŘEDMINULÝ TÝDEN: Meziročně ztrácí, díky ČT Sport, pouze Česká televize

MIF17

I mezi televizními skupinami se nejlépe vedlo České televizi, která si jako jediná v mezitýdenním srovnání polepšila – její podíl stoupl o 1,62 procenta na celkových 28,46 procenta. Naopak nejvíce oslabila skupina Nova, jejíž podíl klesl o 0,41 procenta na 32,29 procenta. Sport odlákal i fanoušky skupiny Barrandov, která přišla o 0,25 procenta obecné cílové skupiny a její celkový podíl činil 6,36 procenta. Lehce oslabila i skupina Prima, jejíž podíl na sledovanosti klesl o 0,12 procenta na finálních 22,15 procenta.

Mezitýdenní vývoj, TOP 10 pořadů týdne a srovnávací tabulky a grafy najdete v placené sekci DigiZone.cz.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+