Více

Nad milionem pouze zpravodajství Novy. Jinak jedničkou Kriminálka Anděl

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z nezpravodajských pořadů se v úterý v žebříčku uplatnila jen Nova a ČT 1.

Do TOP 10 za všechny kanály se tak FTV Prima nedostala a vidíme v něm pouze dva pořady ČT 1 a dva televize Nova. Zbytek tvoří zpravodajství. Jedničkou byla včera Kriminálka Anděl, která se ale v kategorii 15+ nedostala nad milion diváků a skončila s 936 tisíci. Druhá Sanitka byla se 679 tisíci diváky daleko za ní. Nejlepší Bakaláře už sledovalo méně než 600 tisíc diváků, naopak slušný počet zhlédl krimi Zlaté rybky od 21:31 – 535 tisíc.

PONDĚLNÍ DATA: Při absenci Ulice má „Ohnivák“ snadnou pozici. A jde nad milion

Vítězství v celkové sledovanosti patří podle očekávání televizi Nova, která nejvyšší podíl vykázala v hlavním vysílacím čase (prime time) ve skupině 15+, a to 27,71 %. Ve všech skupinách i obou časech se pak dostala nad 20 %. Dvojkou byla ČT 1 (15+ v prime time 19,31 %) s poměrně značným náskokem před Primou. Ta v prime time vykázala 10,49 %. Solidně se vedlo TV Barrandov, která měla v 15+ přes den celkový podíl na sledovanosti 5,64 %, v prime time se pak dostala na 4 %. Za povšimnutí stojí v celkové sledovanosti ještě ČT 2, která v prime time skončila na hranici 4 %, přes den ji ve skupině 15+ překročila.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+