Více

Nad milionem pouze Tvoje tvář, Mordpartě ubrala Valpuržina noc více než 360 tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mordparta se ale stala de facto jediným pořadem z prime time, který se do TOP 10 dostal.

Zábavnou soutěž imitátorů Tvoje tvář má známý hlas včera na Nově svým výkonem překonala tradičního vítěze, Televizní noviny. Tvoji tvář si včera prohlédlo 1,072 milionu diváků starších patnácti let a stala se tak jediným pořadem, kterému se povedlo hranici jednoho milionu diváků překonat. Televizní noviny se pro včerejší večer musely spokojit s 936 tisíci diváky. 

SOBOTNÍ DATA: Sobota patřila filmům, do TOP 10 se probojovaly hned tři 

I třetí a čtvrté místo ve včerejší TOP 10 patří pořadům televize Nova. Třetí příčku obsadily Sportovní noviny, ke kterým včera zasedlo 885 tisíc diváků. O takřka dvě stě tisíc diváků méně se pak dívalo později na publicistické Střepiny, které včera zaujaly 652 tisíc diváků starších patnácti let.

Nejúspěšnějším nenováckým pořadem včerejška se stala druhá řada detektivního seriálu Mordparta, které místo pálení čarodějnických ohňů dalo přednost 610 tisíc diváků. To je o 366 tisíc diváků méně než minulý týden. Následující čtyři příčky patří pořadům České televize a desáté místo patří televizi Prima.

MINULÝ TÝDEN: Nova v žebříčku příliš neboduje, v celkové sledovanosti ale vítězí naprosto jasně

MIF17

Nejlépe se dařilo dopolední Toulavé kameře, se kterou se prošlo 569 tisíc diváků. Hlavní zpravodajskou relaci ČT1 Události včera vidělo 550 tisíc diváků. Další dopolední stálici, pořad Objektiv, včera sledovalo 506 tisíc diváků. O tisíc diváků méně pak v prime time zaujal dokumentární cyklus GEN. Poslední skončily Zprávy FTV Prima se 495 tisíci diváky.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+