Více

Nad milionem pouze Ordinace, do žebříčku se propracoval i pořad Máte slovo s M. Jílkovou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tabulce nejsledovanějších vládne televize Nova, která si zabrala prvních pět míst.

V čele TOP 10 za všechny kanály je z nezpravodajských pořadů Ordinace v růžové zahradě 2, kterou sledovalo 1,122 mil. diváků při podílu na publiku 30,17 %. Podvečerní Ulice nalákala 901 tisíc, ale podíl na publiku má suverénně nejvyšší – 39,36 %. Na třetí pozici se umístil Prásk! se 784 tisíci diváky následovaný seriálem Ohnivý kuře, které zhlédlo 721 tisíc fanoušků. Do TOP 10 se ještě propracovalo Máte slovo s M. Jílkovou (527 tisíc) a také detektivka Poklad byzantského kupce se 420 tisíci diváky. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 tři a Prima dva.

DATA ZE STŘEDY: Ulice na milion nedosáhla, pokles ale zasáhl všechny

Celková sledovanost jde jednoznačně za televizí Nova, která se dostává lehounce nad 30 %. Druhá ČT1 vykazuje v hlavním vysílacím čase, prime time, průměrný podíl 14,06 % a Prima 13,51 %. Čtvrtá je TV Barrandov s 5,86 %. Nad hranici 4 % se v prime time dostává ještě ČT2, poprvé se samostatně objevuje kanál Markíza International (0,14 %), který se oddělil od skupiny Ostatní, která v průměrných podílech není a je reportovaná v týdenní sledovanosti. Přes den je opět jedničkou Nova s 24,01 % následovaná Primou se 13,14 % a ČT1. Ta v tomto čase vykazuje 12,37 %. Následuje TV Barrandov, která je na podílu 6,59 %, a nad čtyři procenta se ještě dostávají Nova Cinema a ČT2.

Filmové kanály jsou na tom ve čtvrtek lehce nadprůměrně a nad hranici sta tisíce diváků jsou dva pořady. Prvním je česká klasika Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách, kterou do prime time nasadila Prima Max a kterou sledovalo 121 tisíc diváků. Podíl u mladšího publika, 15–54, dosáhl 5,76 %. Dobře si vedl i Clint Eastwood v akčním snímku Bojové nasazení a na Nově Cinema ho zhlédlo 136 tisíc diváků při podílu 7,29 %. Na Kině Barrandov je v čele TOP 5 za kanál jeden z dílů seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X a ve čtvrtek ho vidělo 58 tisíc lidí.

MINULÝ TÝDEN: Ordinace nad milionem, Ohnivý kuře se přetahuje s Prásk!, dobře si vede i Týden s prezidentem

MIF17

Jedničkou v TOP 5 za TV Barrandov je jako snad každý čtvrtek Týden s prezidentem, který zhlédlo 212 tisíc diváků a podíl na publiku dosáhl 5,98 %. Následující Duel Jaromíra Soukupa pak vidělo 201 tisíc. Na ČT sport je v čele tenis a utkání Tomáš Berdych – Karen Chačanov, které sledovalo 109 tisíc fanoušků. Na stanici ČT2 jsou všechny pořady TOP 5 nad hranicí sta tisíce diváků a v čele je dokument Klenoty naší krajiny s 229 tisíci a podílem na publiku 7,33 %. Nad 200 tisíc se dostala ještě Cestománie a cestu po ropné velmoci Jižní Ameriky sledovalo 211 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+