Více

Nad milionem Ordinace i Ulice, v TOP 10 i Dobrodružství kriminalistiky a Víkend

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Polovina pořadů v žebříčku je zpravodajských a Televizní noviny jsou na 1,705 mil. diváků.

Další díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vidělo včera 1,432 mil. diváků a byl tak jasnou nezpravodajskou jedničkou v TOP 10 za všechny kanály. Dvojkou byla podvečerní Ulice s 1,198 mil. a trojkou první ze dvou vysílaných dílů Dobrodružství kriminalistiky. Ten sledovalo 752 tisíc diváků při stále ještě solidním podílu na publiku 18,11 %. Za ním byl publicistický magazín Víkend, který si nenechalo ujít 719 tisíc, a druhé Dobrodružství kriminalistiky s rovnými 700 tisíci diváky. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 tři a Prima dva.

PONDĚLNÍ DATA: Do TOP 10 se probojovali Specialisté, Ohnivý kuře, Svět pod hlavou i Trpaslík

Vítěz celkové sledovanosti je zřejmý. Televize Nova se v úterý v hlavním vysílacím čase, prime time, dostala na třetinový podíl na publiku, ČT1 na 16,8 a hlavní Prima na 11,84 %. Nad čtyři procenta se u obecného publika ještě vyhoupla plnoformátová TV Barrandov a také Atmedia. U mladších diváků 15–54 se to povedlo ještě Primě Cool. Přes den zůstalo pořadí zachováno, pouze se snížil náskok hlavní Novy. Ta vykázala 25,07 %, zatímco ČT1 13,82 a Prima 12,48 %. Velice dobře se dařilo TV Barrandov, která průměrně získala 6,91 %, a také kanálům sdruženým pod položkou Atmedia. Ty vykazují podíl 4,48 % a stejně jako v prime time v 15–54 končí těsně pod 4 %.

Filmové kanály včera diváky právě nelákaly a nad sto tisíc se dostal jediný pořad, a to krimi drama Gloria, které na Nově Cinema sledovalo 104 tisíc lidí. Klasického Batmana od 20:06 pak zhlédlo 99 tisíc a další opakování kvalitní kuchařské komedie Láska na kari 61 tisíc. Hluboko pod ní pak na Primě Max končí životopisný snímek Ali, který – jako jedničku v TOP 5 za kanál – vidělo 38 tisíc diváků. Na Kině Barrandov byl jedničkou seriál Columbo a v úterý ho sledovalo 39 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Dobrodružství kriminalistiky se stále drží, jedničkou je Ordinace

stul

Diváci naopak nechybějí ČT2. Jedničkou v TOP 5 za kanál se stal dokument Válečné projekty Třetí říše II. a zhlédlo ho plných 186 tisíc. Portrét možná nejznámějšího československého špiona Karla Köchera, Rino, vidělo 141 tisíc a nad sto tisíc se na ČT2 dostaly ještě další dva pořady. Dařilo se i ČT sport a přímý přenos Super G žen ze Svatého Mořice vidělo od 11:46 plných 166 tisíc diváků při vynikajícím podílu na publiku 13,64 %. Mimořádně dobře na tom byla také Teorie velkého třesku a na Primě Cool se jeden z dílů dostal nad 200 tisíc diváků, druhému k tomu moc nechybělo. Všechny pořady v TOP 5 za kanál jsou pak nad sto tisíci.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+