Více

Nad milionem diváků skončily pouze pořady Novy, do TOP 10 se dostal i magazín Víkend

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pořady z produkce televize Nova obsadily pět příček ve včerejším TOP 10, Primě patří tři a ČT1 se musela spokojit se dvěma zásahy.

Tradičně nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se staly Televizní noviny na Nově, které oslovily 1,549 milionu diváků starších patnácti let. Na druhém místě skončila s odstupem téměř tři sta tisíc diváků Ordinace v růžové zahradě, když včera ošetřila 1,274 milionu diváků. O devět tisíc diváků méně pak vykázaly včerejší Sportovní noviny.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint II zakončil pod průměrem. Zhlédlo ho 971 tisíc diváků

Posledním pořadem, kterému se včera povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, byl nekonečný podvečerní seriál Ulice, u něhož zasedlo 1,208 milionu diváků. S výrazným odstupem skončilo na pátém místě Ohnivý kuře, když včera zaujalo 836 tisíc diváků. Posledním zářezem televize Nova ve včerejší TOP 10 se stal pozdněvečerní magazín Víkend, který oslovil 690 tisíc diváků.

Zbytek žebříčku si rozdělily zpravodajské pořady Primy a České televize. Sedmé Zprávy FTV Prima si včera pustilo 645 tisíc diváků a Události na ČT1 si nenechalo ujít o osm tisíc diváků méně. U navazujících Krimi zpráv včera na Primě zůstalo 593 tisíc diváků a přesně o deset tisíc diváků méně začalo svůj večer s Událostmi za okamžik a počasím.

MINULÝ TÝDEN: Nova sledovaností opět dvojnásobně převyšuje konkurenci

stul

Na ČT2 si nejlépe vedl dokument Velká vlastenecká válka, kterou vedlo 283 tisíc diváků. Prima Max nasadila do prime time komedii o rezavějící ponorce Periskop nahoru a dolů a rozesmála tak 132 tisíc diváků. Hlavní vysílací čas na Nově Cinema patřil akčnímu dramatu 48 hodin v Paříži, které ocenilo 134 tisíc diváků. Na TV Barrandov si jako obvykle vedla nejlépe Soudkyně Barbara, jejíž rozhodnutí doprovodilo 266 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+