Více

Nad milionem diváků skončily jen Televizní noviny, Pevnost Boyard se umístila v TOP 10 i s necelými pěti sty tisíci

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT1 oslovila během dne devatenáct procent diváků, hlavní Prima deset a Nova pak necelých devatenáct procent.

První dvě místa obsadili tradiční favorité v podobě Televizních a Sportovních novin na Nově, když ty první oslovily 1,18 milionu diváků starších patnácti let a staly se tak jediným pořadem, jehož včerejší sledovanost překonala hranici jednoho milionu diváků. Sportovní relaci televize Nova si včera naladilo 894 tisíc diváků starších patnácti let, z nichž 446 tisíc pak bylo zároveň mladších než 54 let.

PÁTEČNÍ SLEDOVANOST: Všechnopárty včera porazila Sportovní noviny, pátá skončila pohádka Byl jednou jeden král

Třetí místo patří soutěži Zázraky přírody, k níž včera spolu s ČT1 zasedlo 880 tisíc zástupců obecné divácké skupiny a 260 tisíc z nich pak spadalo do mladší cílové skupiny. Střihový pořad Hej mistře basů k 75. narozeninám hudebníka Karla Vágnera si nenechalo ujít 790 tisíc diváků. Hlavní zpravodajskou relaci ČT1 Události si pak včera pustilo 674 tisíc diváků.

Nova nasadila do prime time akční film Lovci pokladů, což ocenilo 587 tisíc diváků starších patnácti let a 419 tisíc z nich pak zároveň mladších 54 let. Prvním zářezem Primy jsou na sedmém místě Zprávy FTV Prima, které včera vykázaly 565 tisíc diváků, a druhým pak na desátém místě soutěž Pevnost Boyard s 493 tisíci diváky. Osmé a deváté místo obsadily zpravodajské pořady ČT1, Branky, body, vteřiny s 513 tisíci diváky a Události za okamžik s 505 tisíci diváky.

MINULÝ TÝDEN: Nejsledovanějším pořadem byly včera Sportovní noviny, druhá skončila Řachanda

Klasická bondovka Diamanty jsou věčné s navrátivším se Seanem Connerym včera oslovila 232 tisíc diváků. Fotbalové utkání Plzně s Teplicemi na ČT sport zaujalo 171 tisíc diváků. Nova Cinema nasadila do hlavního vysílacího času fantasy Mocný vládce Oz, což ocenilo 215 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se stala romantika Ingy Lindström: V sítích lásky, u níž si poplakalo 239 tisíc srdéček.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+