Více

Nad milion diváků se včera propracovaly jen pořady TV Nova, většinu žebříčku tvoří zpravodajství

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pohádka Dešťová víla oslovila v hlavním vysílacím čase na ČT1 více než osm set tisíc diváků.

Na Televizní noviny na Nově se včera dívalo o sedmdesát tisíc diváků více než v pondělí, vykázaly tak slušných 1,71 milionu diváků starších patnácti let. U druhých Sportovních novin vydrželo 1,417 milionu diváků a přesně o padesát tisíc diváků méně vytrvalo ještě déle a počkalo si na Ordinaci v růžové zahradě.

PONDĚLNÍ DATA: Biatlon skončil, TOP 10 nejsledova­nějších pořadů ovládla Nova

Se sedmičkou na konci skončil i poslední včerejší pořad, kterému se povedlo přehoupnout přes milion diváků – nekonečný podvečerní seriál Ulice včera na Nově vidělo 1,147 milionu diváků. Zbytek žebříčku pak s jednou výjimkou tvořily zpravodajské pořady České televize a FTV Prima. Zmíněná výjimka se umístila hned na páté příčce v podobě pohádky Dešťová víla, která k obrazovce ČT1 přitáhla 821 tisíc diváků.

Šesté Události oslovily na ČT1 téměř o sto tisíc diváků méně než navazující pohádka – celkem je sledovalo 728 tisíc diváků. Konkurenční Zprávy FTV Prima si včera našly přesně 650 tisíc diváků, o 28 tisíc diváků méně vykázaly včerejší Branky, body, vteřiny. Podvečerní Události za okamžik a počasí včera na ČT1 vidělo bez jednoho tisíce přesně šest set tisíc diváků a desáté Krimi zprávy na Primě vykázaly 551 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: TOP 10 ovládlo zpravodajství a publicistika

stul

ČT2 nasadila včera do hlavního vysílacího času western Profesionálové, což ocenilo 262 tisíc diváků, a o dvanáct tisíc méně se pak s chutí zasmálo u komedie Křidýlko nebo stehýnko? Komedii nasadila včera do prime time i Nova Cinema, snímek Hrdina proti své vůli oslovil 138 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se včera tradičně stala podvečerní Soudkyně Barbara, jejíž verdikt podpořilo 310 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+