Více

Nad milion diváků se včera dostaly jen pořady TV Nova, Prima bodovala pouze Zprávami

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z nezpravodajských pořadů se do TOP 10 prosadila jen Ordinace, Ulice a Dobrodružství kriminalistiky.

Žebříček deseti nejsledovanějších pořadů včerejška ovládla Nova, které patří pět příček, čtyři si připsala Česká televize a s jednou jedinou se musela spokojit Prima. Nově navíc patří první čtyři místa a také všechny pořady, kterým se včera povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků ve věku nad patnáct let. Absolutně nejsledovanějším pořadem se včera staly Televizní noviny na Nově, které přilákaly 1,763 milionu diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Svět pod hlavou přišel o čtyři sta tisíc diváků, i tak ale byl nejsledovanějším nezpravodajským pořadem

Druhé s odstupem necelých sto šedesáti tisíc diváků skončily Sportovní noviny, které sledovalo 1,606 milionu diváků. O pouhých osm tisíc diváků méně si v prime time na Nově pustilo Ordinaci v růžové zahradě. Podvečerní nekonečný seriál Ulice včera oslovil 1,152 milionu diváků starších patnácti let, z nichž celých 506 tisíc diváků spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let.

Zbytek žebříčku pak s jednou výjimkou tvoří zpravodajské a jeden publicistický pořad. Události na ČT1 včera vidělo 813 tisíc diváků, o čtyři tisíce méně jich končilo večer s magazínem Víkend na Nově. Zmíněnou výjimkou pak bylo Dobrodružství kriminalistiky, které v prime time na ČT1 přilákalo 724 tisíc diváků. Jediným zástupcem Primy ve včerejším žebříčku byly Zprávy FTV Prima, ke kterým usedlo 712 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Do TOP 10 nejsledova­nějších pořadů se kromě zpravodajství probojovala jen Ulice a detektivky

Přesně sto tisíc diváků chybělo Primě k umístění v TOP 10 s Maigretem a případem mrtvého muže, kterého Prima nasadila do prime time a oslovila tak 573 tisíc diváků. Nova Cinema uvedla v hlavním vysílacím čase akční Hurikán v ringu, což ocenilo 121 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se stala Soudkyně Barbara, jejíž verdikt sledovalo 311 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+