Více

Na vodě oslovilo o sto tisíc diváků více než V.I.P. vraždy

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Premiéru seriálu Na vodě sledovalo na Nově více než třicet procent diváků z cílové skupiny od patnácti do 54 let.

Premiérový díl seriálu Na vodě předběhl dokonce v primární cílové skupině od 15 do 54 let večerní Televizní noviny, které sledovalo 675 tisíc diváků uvedené cílové skupiny, zatímco seriál si naladilo 689 tisíc diváků mladších 54 let. Dařilo se i druhému dílu Zločinu v Polné, který si naladilo 1,057 milionu diváků starších patnácti let. Jen o málo méně diváků sledovalo další premiérový seriál, V.I.P. vraždy na Primě, který oslovil 1,027 milionu diváků obecné cílové skupiny a 454 tisíc diváků mladších 54 let.

SOBOTNÍ SLEDOVANOST: Nejchytřejší Čech opět jedničkou sobotního večera

stul

Zajímavou sledovanost vygenerovala i dvojice večerních filmů na ČT 2. Western Willie Boy v prime time sledovalo 219 tisíc diváků starších patnácti let, což znamenalo sledovanostní podíl ve výši téměř pěti procent. Následující Čínská čtvrť oslovila dokonce 7,54 procenta diváků starších patnácti let, což v absolutních číslech znamenalo 186 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+