Více

Na start Country no.1 si budeme muset ještě chvíli počkat, bude to ale v květnu

UVNITŘ FOTOGALERIE – Provozovatel programu má od operátora garantovanou smlouvou obrazovou i zvukovou kvalitu, takže diváci se nemusí obávat, že by šlo o „mazanici“.

Vedení očekávaného hudebního kanálu Country no.1, sesterské stanice televize Šlágr, muselo ustoupit ze svého původního plánu, že tento program odstartuje nejpozději ve středu 7. května. Serveru DigiZone.cz to potvrdil jeho výkonný ředitel Robert Kvapil. Podle jeho vyjádření pro naši redakci nejsou za touto skutečností technické komplikace, ale čekání na druhou várku klipů do databáze hudebního kanálu. V současné době máme k dispozici přibližně 350 zahraničních klipů a stejný počet klipů by nám měl ještě dorazit. Spolu s českými klipy by jich tak mělo být celkem okolo tisícovky, konstatoval Kvapil.

ČTĚTE TAKÉ: Country no. 1 vysílá v pozemní síti ve snížené kvalitě pouze dočasně

Výkonný ředitel stanice zatím neuvedl, kdy přesně by měl kanál odstartovat. V SMS zprávě, kterou zaslal naší redakci, uvedl, že to bude po půlce května. Robert Kvapil zároveň zdůraznil, že první česko-slovenská country televize má od operátora multiplexu 4, ve kterém bude šířena, tedy od společnosti Digital Broadcasting, garantovanou kvalitu obrazu i zvuku a diváci se tedy mohou těšit na to, že technické provedení programu bude po jeho startu kvalitní. Po Rebelu bude Country no.1 druhým hudební kanálem šířeným v této síti, a to vedle stanic Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Relax a případně ještě regionálek.

35 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 6. 5. 2014 19:14

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+