Více

Názory k článku
Na podzim startuje další televizní kanál: WAR svět válek

David Neřeknu aura:10
Hodný Davča Login: davidlbc
7. 6. 2017 20:31 Nový

Re: Na podzim startuje další televizní kanál: WAR svět válek

Nemám rád válku.

Tohle mám chápat jak?
Leoš Pohl k tomu dodává: Nemůžeme se tvářit, že nevíme nic o více než šedesáti současných lokálních válečných konfliktech, ve kterých už zemřely dva miliony lidí...

To znamená, že mám ve svém drahocenném volném čase sledovat taktické manévry, boje, vojenskou techniku - vše zaobaleno slovy: prokozatelně agresivní část lidstva této planety tj. armádu, tedy jak by řekl žvanil Pohl: Netvářit se, že o ničem nevím. To je výborný.
Samozřejmě, že směrem na východ jsou i národy, pro které je uniforma a vojenská technika něčím posvátným, ale tam samozřejmě není něco v pořádku.

Lubomír Bartek aura:10
kolenac 2 Login: kolenac2
7. 6. 2017 20:58 Nový

Re: Na podzim startuje další televizní kanál: WAR svět válek

Běžný člověk nemá rád války ani terorismus, ale zavírat oči před tímto faktem je strkání hlavy do písku. V době kdy TERORISMUS se stává běžnou součástí života v celé Evropě je dobré lidi informovat. Pacifismus není na místě.Ten neochrání životy a zdraví lidí v Evropě.

Petr Jakub aura:10
Petr Jakub Login: petr.jakub
8. 6. 2017 13:11 Nový

dabing

Už vidím, jak si to L. Pohl nechává opět vše za pár korun nadabovat všechno za pár korun v Bäru, kde to dělají neherci, nedá se to poslouchat a v těch dokumentech i zůstávají věcné nesmysly.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+