Více

Na O2 Sport můžete sledovat zápas fotbalových legend z Německa a Anglie

UVNITŘ VIDEO – V pondělí 2. května odpoledne nabídne kanál O2 Sport exkluzivní přenos benefičního utkání mezi Anglií a Německem.

Zápas se odehraje u příležitosti výročí padesáti let od finále mistrovství světa v červenci roku 1966, kdy anglická reprezentace získala poprvé a také dosud naposledy zlato. Za Anglii se v Londýně představí takové osobnosti, jako například Paul Scholes, Joe Cole, Sol Campbell, Teddy Sheringham nebo Robbie Fowler. I výběr Německa nabídne celou řadu hráčů světového formátu, mezi nimi by měl být třeba Michael Ballack, Guido Buchwald, Fredi Bobic, Mario Basler nebo Jens Nowotny. Organizátoři navíc slibují, že do samotného zápasu zasáhnou i další hvězdy britského hudebního, filmového nebo mediálního nebe.

Benefiční zápas se ponese v duchu loučení se stadionem Boleyn Ground, kde od roku 1904 hraje tým West Ham United. Tento aktuálně šestý celek anglické Premier League se od nové sezony stěhuje na zrekonstruovaný olympijský stadion, a utkání legend by tak mělo být určitým poděkováním za přínos West Hamu do reprezentačního výběru v roce 1966.

Přímým přenosem budou na kanálu O2 Sport provázet komentátor Milan Štěrba a bývalý reprezentant Pavel Kuka.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 2. 5. 2016 13:23

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+