Více

Na milion nedosáhly ani Televizní noviny, dařilo se Sedmdesáti smíchům Karla Šípa

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na umístění v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včera stačilo i 438 tisíc diváků.

Klasickou jedničkou včerejšího večera se staly Televizní noviny, ke kterým včera zasedlo 978 tisíc diváků. Druhé místo obsadilo Sedmdesát smíchů Karla Šípa, které včera vidělo 850 tisíc diváků. Se značným odstupem na třetím místě skončily Sportovní noviny, které včera zaujaly 623 tisíc diváků starších patnácti let.

PÁTEČNÍ DATA: Souboj pohádek pokračuje, statečný kovář poráží dešťovou vílu

Čtvrté místo patří české klasické komedii Postřižiny, jejichž zkracování sledovalo 562 tisíc diváků. O dvanáct tisíc diváků méně zasedlo k Událostem na ČT1 a Události za okamžik a počasí zhlédlo 503 tisíc diváků. O čtyřicet tisíc diváků méně pak vidělo odpolední pohádku O Radkovi a Mileně.

Televize Nova nasadila do hlavního vysílacího času třetí díl Jurského parku, což ocenilo 456 tisíc diváků. O jeden tisíc diváků méně si předtím pro informační nášup vybralo Zprávy FTV Prima. Na posledním desátém místě skončily Branky, body, vteřiny na ČT1, které včera oslovily 438 tisíc sportovních fanoušků.

MINULÝ TÝDEN: A sestupný trend pokračuje. V žebříčku i Lidice s 350 tisíci diváky

CIF17

Bondovu projížďku tankem po Petrohradě ve Zlatém oku včera na ČT2 sledovalo 290 tisíc diváků. Prima Cool nasadila do prime time akční Zakázané království, které vidělo 134 tisíc diváků. Odkaz hříšnice na Primě Max pak sledovalo 136 tisíc diváků. Nova Cinema vsadila na klasiku, sci-fi E.T. – Mimozemšťan si nenechalo ujít 159 tisíc diváků. Léto na Sicílii pak na TV Barrandov strávilo 319 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+