Více

Muzika CS bez playlistu v EPG. Částečně zmizel i z webu

DOPLNĚNO 8:53 Provozovatel kanálu Muzika CS, společnost Film Europe, přestal dodávat do elektronického programového průvodce (EPG) playlist, tedy název interpretů, skladeb a alb, ze kterých skladby pochází. Nově se tu nachází pouze označení pořadů s jejich velice stručnou anotací. Na webu je možné playlist nadále najít, ovšem pouze v omezené podobě několika následujících son­gů.

ČTĚTE TAKÉ: Muzika CS začala vysílat tematické hudební bloky

Film Europe tuto novinku nekomunikovala, důvodem k opuštění playlistu v EPG však může být skutečnost, že se často až o několik minut rozebíhal s realitou. Někdy se názvy interpretů, skladeb a alb objevovaly se zpožděním, jindy naopak o několik minut bylo EPG pozadu oproti realitě. Film Europe přistoupila k této novince na počátku července. Inspirací jí byla i německá stanice Deluxe Music, která též touto formou informuje diváky o zařazených skladbách do vysílání. Program vysílá volně na družici Astra z pozice 19,2 stupně východně.

Doplněno o vyjádření marketingové manažerky Film Europe TV Silvie Gogorové:

Společnost Film Europe stále dodává všem společnostem zpracovávajícím EPG program pro operatory po jednotlivych klipech a zároveň i program po blocích. Je pouze na rozhodnutí daného operátora jak se rozhodne program Muzika CS uveřejňovat.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+