Více

Názory k článku
Multiplex 2 nečekaně odstartoval z Ještědu, ale jen s Primou

Pavel aura:81
Pavel (R) Login: Pavel483
3. 4. 2010 13:48 Nový

Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
Super, Nova by taky nemusela dělat krky, abych v ložnici nemusel přepínat mezi TV a STB. Jinak Mux 2 super, chytám i na 6 cm anténku USB tuneru (Jablonec, Ještěd vidím bez překážek z okna).
Ivan z Kolína aura:73
Ivan z Kolína Login: Ivan.Kolin
3. 4. 2010 21:30 Nový

Re: Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
Copak analogový leader Nova, té je to šumák, ale divím se, že do toho nejde Barrandov. Ještěd má pokrytí fakt neskutečné. I ve středních a východních Čechách.
Pavel aura:81
Pavel (R) Login: Pavel483
4. 4. 2010 11:37 Nový

Re: Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
Pravda, na Barrandov jsem v té radosti z Primy Cool zapomněl. Ne že by Cool byla tak skvělá stanice, ale v DVB-S (UPC) ji nemám a bál jsem se, že si nové The Simpsons budu muset tahat z netu.
José Brtník aura:47
5. 4. 2010 4:49 Nový

Re: Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
Poměrně za kuriozitu, bych označil to, že když spuštění Prima a Prima Cool, opět rozvířilo dotazy o Ještědu. Tak, že už se mě dva lidi ptali, nikoli na Novu, kterou, už zřejmě všichni odepsali a jsou smíření se srpnem. Nikoli na Barrandov, kterou ti, kdo nemají satelitní příjem, neznají, takže je nikterak netrápí, že ji nemají a jde jim hlavně, o to, co znají z analogu, tedy Nova a Prima. Ale obdržel jsem dva dotazy, na to, kdy bude z Ještědu spuštěna Z1 a Public TV. Takže jsem musel odpovídat, že Z1 a Public TV, z Ještědu nebude spuštěno, NIKDY, protože tam MUX 3 NENÍ NAPLÁNOVÁN. A že tedy, ten, kdo nechytí ani Prahu ani Bukovou horu ani Černou horu, ale, jen a pouze Ještěd, tak, ten, že má prostě smůlu, pokud si nepořídí, sat pořijímač. Nevím, co vyvolalo dotaz, zrovna na tyto dvě stanice, zda to byly jejich aféry o jejich hospodaření, které proběhly, jinými médii nebo, to, že jsou volně dostupné, na INTERNETU, ale faktem zůstává, že po spuštění Prima a Prima Cool, obdržel jsem dotazy, na ně. A nikoli na Novu a na Barrandov TV. Ač já sám, se ptal, zde, právě, na Barrandov TV. Protože jejich spuštění, bych považoval, osobně, za logické. A jejich, nespuštění, vskutku nechápu a považuji, za hrubou chybu.
Karel Cibulka aura:37
Karel Cibulka Login: KarelCibulka
5. 4. 2010 7:27 Nový

Re: Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
Ona ta 3 síť není nijak atraktivní,takže komu by scházela TV jako Public či zpravodajská Z1,když tu je konkurenční ČT24veřejná,takže proč by lidé měli mít doma 3 síť CDG?Na co by se měli těšit?Jinak sic upřímně ale stručně a výstižně...pokud nejste v dosahu signálu 3 Muxu CDG z pozemního DVB-T,tak Sat.příjem či Kabel nebo IPTV a Nebo možnost si přehrát videoarchívy na Internetu zmíněných stanic,jinak mají smůlu...je to drsný ale je to tak...
José Brtník aura:47
5. 4. 2010 8:44 Nový

Re: Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
Tak já osobně Sat příjem mám a i když bych ho neměl, tak až to pustí na Černé hoře, tak mi to půjde z Černé hory a jak píšete, je to netu a je tu i Telefonica O2 s IPTV a jsou tu i ty kabelovky, takže o nic moc nejde.

To jen zmiňuji, jako vtípek, že na to přišla, náhodou řeč. Tedy, byl tam přítomen, také jeden, co chytá DVB-T Prahu, takže mu to všechno běží. No a ti dva se podivovali. Proč jemu to běží a jim běží jen 6 českých programů, tedy 4x ČT + 2x Prima, když tedy také mají to DVB-T. A koupili si tedy, dle návodu, ten DVB-T SET-TOP-BOX. A proč jim jde 12 německých a jen 6 českých a že u nás se dělá DVB-T jenom pro Pražáky a takové to klasické povídání, kolem toho.
Pavel aura:81
Pavel (R) Login: Pavel483
5. 4. 2010 15:01 Nový

Re: Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
No, pokud se o to někdo aktivně nezajímá a nemá už DVB-S/C tak patrně skutečně zná jen trojlístek ČT-Nova-Prima. Ono popravdě, i když možnost sledovat Barrandov v DVB-S (UPC Direct) mám, není to žádný zázrak a Z1 a Public TV jsme občas kouknul na program na internetu je ještě horší.
Co se Mux 3 týče, ten asi (Jablonec n/N) přijímat nebudu, extra anténu na balkon strkat nebudu a družstvo nebylo schopný udělat na paneláku na skoro nejvyšším bodě ani anténu pro Mux 2 z Bukové hory.
Pavel aura:81
Pavel (R) Login: Pavel483
5. 4. 2010 15:07 Nový

Re: Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
P.S. - Nova mě nepřekvapuje, ta si drží svůj analog, ale proč se Barrandov brání rozšíření pokrytí, to jest mi záhadou.
José Brtník aura:47
5. 4. 2010 17:45 Nový

Re: Mux 2 - Ještěd

celé vlákno
No, v Jablonci chodí právě Praha velice dobře, tedy znám daleko více případů z Jablonce, kdy jim jde ,,plná DVB-T" Praha, nežli ze samotného Liberce. Jinak taky nechápu, proč ten zájem. Jde mi to z 23,5°E a nesleduji, je...
Lumír Kuchař aura:74
3. 4. 2010 19:45 Nový

no u nás

celé vlákno
na ostravsku je kopa lidí, kteří ostravu hladnov nechytnou, takže prostě chytají hošťálkovice jen mux 1 a čekáme marně na mux 2 a 3 z hošťálkovic ... snad se prima pochlapí a taky něco nečekaně pořeší tady .... no uvidíme ... nicméně Vám gratuluji :-)
Lumír L aura:52
3. 4. 2010 22:01 Nový

Re: no u nás

celé vlákno
Bláhové přání! Copak ti nestačí, to co teď provádí Barrandov ohledně MPX2 na Ještědu? Oni nemají zájem vysílat, bohužel je to podivné, ale je to tak! Jinak by už dávno v tom MPX s Primou byli! Důvody, ať si každý odhadne sám...!
hrazny palyza aura:74
3. 4. 2010 22:08 Nový

Re: no u nás

celé vlákno
Jestlipak se někdo (digizone.cz) pokusil získat vyjádření tv nova a tv barrandov ke spuštění jejich programu z Ještědu, po tom co Prima zahájila vysílání od dubna? ;)
Karel Cibulka aura:37
Karel Cibulka Login: KarelCibulka
5. 4. 2010 7:34 Nový

Re: no u nás

celé vlákno
Já se o to nebojím,nechal bych to na zmíněných televizích,buď budou mít zájem a nebo ne a až v tom Srpnu.Jen bych informoval o možnosti předčasného spuštění a že už vysílá Prima a pokud chtí,tak musí učinit kroky...a nic víc,rozhodnutí bych nechal na Nově a Barrandovu,kdy začnou vysílat digitálně z Ještědu na K 52.
José Brtník aura:47
5. 4. 2010 9:03 Nový

Re: no u nás

celé vlákno
No, rozhodnutí, čistě, na nich. JEN DO URČITÉ MÍRY, tedy bez omezení, od teď, do srpna, že...Tedym, případný, předčasný start, lze asi domluvit... Ale NE, POZDNÍ START. Prostě, tam už to, po srpnu, jako, že by se začaly klidně třeba v PROSINCI, na nich jaksi není. Tam by měly dodržet TPP. Takže směrem kupředu, tedy dříve mohou a to je zajisté, na jejich libovůli. Ale směrem dozadu, tedy POZDĚJI by neměly a to už tak , na jejich libovůli, zase není...
Milda aura:39
Milda Login: lhamer
5. 4. 2010 13:14 Nový

Re: no u nás

celé vlákno
Nova asi dle předhozích reakcí o nějaké předčasné vysílání z Ještědu nemá zájem. A Barrandov se asi teprve bude radit, protože to celé vypadá na sólo akci Primy, která se domluvila s ČRa a s ostatními nejednala. Problém může být jedině v ceně, protože teď Prima šíří 2 kanály z Ještědu, ale platí za všech 5 pozic ;-)
pevy aura:88
Pevy Login: pevy
5. 4. 2010 18:31 Nový

Vyjádření TV Barrandov

Tak to já jsem na vyjádření TV Barrandov ohledně vysílání K52 z Ještědu taky docela zvědavý (na rozdíl od Novy, na jejíž vyjádření naopak vůbec zvědavý nejsem :-)).
Dominik Laskaj
Dominik Laskaj Login: lopapata
7. 4. 2010 18:56 Nový

Tv Barrandov

celé vlákno
Hezký den, psal jsem tv Barrandov ohledně dřívějšího spuštění vysílání z Ještědu a odepsali mi toto:

"Dobrý den,
velice děkujeme za projevený zájem o naši TV.
Naše TV samozřejmě uvažuje o předčasném rozšíření v této oblasti.
Přejeme hezký den."

Tak moc mi toho teda neodepsali, ale alespoň nějaká lepší zpráva...

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+