Více

Mordpartě ubylo 330 tisíc diváků, Tvojí tváři necelých devadesát

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tři místa v žebříčku patří Nově, jedno Primě a zbylých šest připadlo pořadům ČT1.

Nejúspěšnějším pořadem velikonoční neděle se stala druhá řada imitátorské revue Tvoje tvář má známý hlas, se kterou si zanotovalo 1,233 milionu diváků starších patnácti let, z nichž 728 tisíc bylo zároveň mladších 54 let. Druhým nejúspěšnějším pořadem se staly Sportovní noviny, ke kterým včera zasedlo 1,174 milionu a 603 tisíc z nich spadalo do mladší cílové skupiny.

SOBOTNÍ SLEDOVANOST: Neuvěřitelné – Prima absolutním vítězem prime time

Tradiční vítěz většiny večerů, Televizní noviny na Nově, se včera musel spokojit jen se třetím místem, i tak se ale staly nejen posledním pořadem televize Nova v TOP 10 žebříčku nejsledovanějších pořadů, ale také posledním pořadem, kterému se včera podařilo překonat pomyslnou hranici jednoho milionu diváků. Vidělo je 1,153 milionu diváků a 528 tisíc z nich z mladší cílové skupiny.

Jediným zářezem televize Prima se včera stal druhý díl druhé série detektivního seriálu Mordparta, který vidělo 747 tisíc, což znamená propad oproti 1,077 milionu diváků minulý týden. Zbytek žebříčku pak s jedinou výjimkou patří zpravodajským a publicistickým pořadům České televize. Zmiňovanou výjimkou je na osmém místě premiérový Rodinný film, který vykázal 628 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Tvoje tvář bez Temného kraje jedničkou, Mordparta nad milionem

Na ČT2 nejvíce bodoval Jean-Paul Belmondo, který popřál Veselé Velikonoce celým 248 tisícům divákům. Prima Cool nasadila do prime time sci-fi Zrození Planety opic, což ocenilo 185 tisíc diváků. Prima Max vsadila na Jak básníci čekají na zázrak, který vidělo 141 tisíc diváků. Na Nově Cinema si nejlépe vedla podvečerní pohádka O medvědu Ondřejovi, kterou si vychutnalo 196 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+