Více

Mordparta a drsná kriminalistka Markéta Plánková

UVNITŘ GALERIE – Doktorka, kterou hrála v Cestách domů, je pryč a objevuje se drsná Naďa v novém seriálu televize Prima. K vidění ale bude i v novinách…

Markéta Plánková v seriálu Mordparta hraje jednu z vyšetřovatelek a představí se ve zcela jiné podobě. Kvůli roli si dokonce nechala zastřihnout vlasy a obarvit je nazrzavo.

Jedním z jejích kriminalistických parťáků bude i Vojta Kotek, kterého taktéž můžete vidět v galerii.

ČTĚTE TAKÉ: Prima točí mikrokomediální Jetelín

Prima představila letní programové schéma

Dnes zahajuje letní kino kanálu Prima Max

Naďa je bývalá právnička, kterou ale přitahovalo víc trestní právo a kriminalistika, tak hned po škole nastoupila na post vyšetřovatele. Spolupracuje většinou s muži, musí používat konstruktivní myšlení, při výjezdních akcích prokazovat odvahu a rozhodnost. Jen občas si dovolí projevit se jako slabá žena, popisuje svou seriálovou postavu herečka, která si vedle Cest domů zahrála i ve filmu Bankrotáři či v seriálech První republika, Rodinná pouta anebo Zdivočelá země.

FTV Prima zaslala tuto tiskovou zprávu před okamžikem, termín nasazení zřejmě devítidílného seriálu však v ní zmíněn nebyl. Nicméně včera oznámil deník Blesk, že ve spolupráci s FTV Prima už tuto neděli startuje společný projekt, v rámci kterého, počínaje 3. červencem, začíná v nedělním Blesku na pokračování vycházet původní česká krimi Mordparta.

Čtenáři Blesku budou mít jedinečnou příležitost poodhalit příběh nového seriálu ještě před jeho spuštěním a prožít napínavé léto, které vyvrcholí podzimní premiérou, říká se v zaslané zprávě.

Podle tiskové zprávy Blesku se parta vyšetřovatelů „Oddělení všeobecné kriminalistiky Úřadu justiční a kriminální policie, sekce závažných zločinů“ bude zabývat nejen vraždami, ale i majetkovými trestními činy, a těšit se prý můžeme na plnokrevnou detektivku.

Původní scénář autora Mordparty, Tomáše Bombíka, pro čtenáře nedělního Blesku upravil Petr Macek.

10 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 5. 7. 2016 10:03

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+