Více

Modrý kód se blíží devíti stům tisícům diváků, Prima obsadila celkem čtyři příčky v TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pět míst v TOP 10 obsadily pořady Novy, čtyři ukořistila Prima a ČT1 se musela spokojit s jedním místem pro Události.

Tradičně se nejsledovanějším pořadem staly Televizní noviny, které včera vykázaly 1,432 milionu diváků starších patnácti let a z toho 647 tisíc bylo zároveň mladších 54 let. Na druhé místo se prodral nekonečný podvečerní seriál Ulice, který oslovil celkem 1,11 milionu diváků, z nichž 503 tisíc patřilo do mladší cílové skupiny. Více mladších diváků, celkem 580 tisíc, pak sledovalo třetí Sportovní noviny, které ale u obecné cílové skupiny dosáhly jen na 1,03 milionu diváků.

ÚTERNÍ SLEDOVANOST: Ulice i Ordinace nad milionem, Prima se do TOP 10 dostala jen s Ohnivým kuřetem

Bramborovou medailí se může pochlubit novinka televize Prima, nemocniční seriál Modrý kód, který si oproti pondělí polepšil o více než sto tisíc diváků a celkem si ho včera nenechalo ujít 895 tisíc diváků starších patnácti let, ze kterých pak 346 tisíc bylo mladších 54 let. Pátá skončila Výměna manželek, kterou do prime time nasadila Nova, což ocenilo 771 tisíc diváků.

Následující tři příčky obsadily pořady Primy, šestá Show Jana Krause se může pochlubit 613 tisíci diváků, Zprávy FTV Prima si včera naladilo 591 tisíc diváků a bulvární magazín Top Star si nenechalo ujít 572 tisíc zájemců. Stejný počet pak sledoval i Události na ČT1, které se tak včera staly jediným reprezentantem České televize v žebříčku TOP 10. Desáté místo patří reality show Robinsonův ostrov, na kterém ztroskotalo 551 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Ohnivý kuře spadlo pod milion, Výměna manželek pod 800 tisíc

ČT2 včera ovládlo krasobruslení, večerní přenos z mistrovství světa ve Finsku si pustilo 258 tisíc diváků. Černou komedii Grandhotel Budapešť si na Primě Max vychutnalo 92 tisíc diváků. Komedii Bláznivá svoboda s kutilem Timem v hlavní roli si pro včerejší večer s Novou Cinema vybralo 172 tisíc diváků. Soudkyni Barbaru na TV Barrandov včera sledovalo 227 tisíc diváků a u Dvou nosáčů a videa se na Kině Barrandov zasmálo 51 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+