Více

Modrý kód pomalu klesá, přeskakuje ho Výměna manželek

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Jedničkou žebříčku je Ulice, jedničkou večera už zmiňované „manželky“.

Modrý kód, který byl minulou středu na 895 tisících divácích a podílu 22,65 %, pomalu klesá a včera vykázal 845 tisíc při podílu na publiku 21,27 %. Nad něj se dostala Výměna manželek, která naopak poskočila o 87 tisíc diváků na 858 tisíc. V čele TOP 10 za všechny kanály stojí nekonečná Ulice, kterou ve středu zhlédlo 1,14 mil. diváků a jejíž podíl na publiku dosáhl 36,2 %. Posledními dvěma nezpravodajskými pořady v TOP 10 jsou Robinsonův ostrov s 633 tisíci a Show Jana Krause s 566 tisíci diváky. Na poslední pozici v žebříčku tentokráte Brankám, bodům, vteřinám stačilo 532 tisíc diváků. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

ÚTERNÍ DATA: Jedničkou je Ulice, Ohnivý kuře stále nad 800 tisíci

Průměrný podíl na celkové sledovanosti v hlavním vysílacím čase, prime time, vyznívá jednoznačně pro televizi Nova, která dosáhla 26,21 % (u mladších diváků to byla skoro třetina), zatímco Prima končí na 16,67 % a ČT1 na 11,99 %. Nad čtyři procenta se ještě dostává ČT2, Nova Cinema a plnoformátová TV Barrandov s průměrným podílem 5,3 %. Přes den je situace obdobná: TV Barrandov vykazuje 6,71 %, ČT1 12,2 % a Prima končí na 14,74 %. Jedničkou je opět hlavní Nova s podílem 22,91 %.

Filmové kanály vykazují ve středu lehce nadprůměrné výsledky. Jedničkou TOP 5 na Primě Max je dobrodružný snímek Legenda o čtyřech bojovnících, kterou od 22:10 sledovalo 65 tisíc diváků. Příliš mnoho tajemství už vykazuje 47 tisíc. Akční komedii Bomber a Buda Spencera si nenechalo ujít 65 tisíc diváků, romantický snímek Inga Lindström: Zamilovaní doktoři přitáhl 23 tisíc. Na Nově Cinema se nad sto tisíc dostal pouze jeden pořad – fantasy Nádherné bytosti – a vidělo ho 191 tisíc při podílu u mladšího publika (15–54) 7,34 %. Solidně si stojí i podvečerní Lovci pokladů, které zhlédlo 99 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Modrý kód se blíží devíti stům tisícům diváků, Prima obsadila celkem čtyři příčky v TOP 10

stul

Na TV Barrandov je v čele TOP 5 za kanál Soudkyně Barbara s 252 tisíci diváky, za zmínku stojí i stanice Barrandov Plus, kam Rosamunde Pilcher: Nejlepší přítelkyně přitáhla 75 tisíc diváků a předstihla tak reality show Nebezpečné vztahy. Na Nově Action stále táhne Kriminálka Las Vegas a včera ji sledovalo 147 tisíc, resp. 179 tisíc diváků. Na Primě Cool se nad sto tisíc tentokráte dostala pouze Teorie velkého třesku a podobně se dařilo kanálu ČT sport, na němž se nad hranici dostávají taktéž dva pořady. Zdaleka nejlépe je tak na tom obvyklá cestovatelská středa na ČT2. Zde jsou čtyři z pěti pořadů nad 160 tisíci diváky a jedničku v TOP 5 – snímek Havana, Paříž Karibiku – vidělo 320 tisíc a podíl dosáhl 8,11 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+