Více

Modrý kód jedničkou večera, Výměna manželek pozadu o více než sto tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V absolutním čele žebříčku stále stojí Televizní noviny, z nezpravodajských pořadů je na tom nejlépe podvečerní Ulice.

Ani při absenci hokeje se Ulice nevrátila nad milion diváků a včera dosáhla 935 tisíc diváků při velmi vysokém podílu na publiku 37,98 %. Modrý kód vykazuje 759 tisíc a podíl výrazně nižší, byť už výše nad dvaceti procenty. Reality show Výměna manželek dosáhla 617 tisíc a její popularita je výrazně vyšší u mladšího publika, 15–54, kde ve středu vykázala 25,19 %. Holky pod zámkem 2, opět na televizi Nova, sledovalo 588 tisíc diváků při podílu v 15–54 plných 24,64 %. Následuje Top Star na Primě se 489 tisíci a po delší době je v TOP 10 za všechny kanály i Show Jana Krause. Ovšem se 483 tisíci diváky. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima čtyři a ČT1 jeden.

ÚTERNÍ DATA: Česko–Švýcarsko skoro na milionu a s podílem přes 60 procent

V čele celkové sledovanosti je v hlavním vysílacím čase, prime time, televize Nova s 25,07 % následovaná Primou se solidním průměrným podílem 17,59 %. ČT1 dosáhla 12,1 %, a protože byl hokejový volný den, nepomohla ani stanice ČT sport. Nad 4 % se tak dostala pouze ČT2 s 5,63 % a zvládla to ještě plnoformátová TV Barrandov s podílem 5,25 %. Ta přes den dosáhla 6,14 % a v tomto čase se také dařilo Nově Cinema (4,27 %), ČT2 a hlavně ČT24 s průměrným podílem 5,13 %. Nova pak ve středu vykazuje 22,51 %, Prima 14,93 % a hlavní kanál ČT 11,77 %.

Filmové kanály na tom včera byly vcelku průměrně. Nova Cinema je jediná s pořadem nad sto tisíci diváky a povedlo se to snímku Bláznivá, zatracená láska, který zhlédlo 125 tisíc fanoušků. Krimikomedie Někdo to rád blond skončila těsně před vrcholem, na 95 tisících. Primu Max nejspíše zklamal zájem o životopisné drama Sociální síť, které vidělo 65 tisíc diváků a podíl na publiku ani v jedné ze sledovaných skupin nedosáhl na čtyři procenta. Stěžovat si nejspíše nemůže Kino Barrandov, kde western Dnes já, zítra ty! zaujal plných 90 tisíc lidí.

MINULÝ TÝDEN: Co má společného Modrý kód a Výměna manželek? Rozhoupanou sledovanost

Na TV Barrandov jsou jedničkou TOP 5 za kanál Nebezpečné vztahy, které vidělo 191 tisíc diváků a jsou tak před dlouhodobě klesající Soudkyní Barbarou. Tu včera v podvečer sledovalo 189 tisíc při výborném podílu na publiku 12,32 %. Na Nově Action se stále dobře vede seriálu Kriminálka Las Vegas a včera dva díly vždy vidělo nad sto tisíc diváků. Na ČT sport je při odpočinkovém hokejovém dnu jedničkou TOP 5 fotbal, a to utkání FC Fastav Zlín – Slezský FC Opava, které zhlédlo 92 tisíc fanoušků. V čele lokálního žebříčku na ČT2 je dokument Na cestě 2017 s 297 tisíc diváky, čtyři z pěti pořadů jsou nad hranicí sto tisíc.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+