Více

Modrý kód je se 715 tisíci diváky jediným zářezem televize Prima ve včerejším TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Modrý kód přišel oproti minulému pondělí o 37 tisíc diváků a drží se na 715 tisících.

Vedení se po jednodenním výkyvu opět ujaly s plnou silou bezkonkurenční Televizní noviny na Nově, které si včera nenechalo ujít 1,68 milionu diváků starších patnácti let a 793 tisíc z nich pak bylo zároveň mladších 54 let. Druhé Sportovní noviny si naladilo 1,302 milionu diváků, z nichž 635 tisíc spadalo do mladší cílové skupiny.

PONDĚLNÍ SLEDOVANOST: Mordpartě ubylo 330 tisíc diváků, Tvojí tváři necelých devadesát

Krásná třetí příčka pak připadla Policii Modrava, kterou si nenechalo ujít 1,175 milionu diváků starších patnácti let a 519 tisíc z nich pak bylo i mladších než 54 let. O tisíc diváků méně pak povečeřelo u podvečerního nekonečného seriálu Ulice, který zaujal 1,174 milionu zástupců obecné cílové skupiny a 564 tisíc zástupců mladší cílové skupiny.

Páté místo patří druhé sérii detektivního miniseriálu České televize Labyrint, který si na ČT1 pustilo 1,02 milionu diváků starších patnácti let a 494 tisíc diváků diváků zároveň mladších 54 let. Labyrint se tak stal také posledním včerejším pořadem, jehož sledovanost přesáhla jeden milion zástupců obecné divácké skupiny. Šesté místo pak patří Událostem, které na ČT1 vidělo 844 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Mordpartě ubylo 330 tisíc diváků, Tvojí tváři necelých devadesát

Sedmé místo patří poslednímu zástupci z obrazovky televize Nova, po dva dny vysílanou klasickou pohádku S čerty nejsou žerty si vychutnalo 818 tisíc diváků a 510 z nich patřilo do mladší cílové skupiny. Zbytek žebříčku pak s jednou výjimkou patří zpravodajským pořadům České televize. Onou výjimkou je seriál Modrý kód, který k Primě přitáhl 715 tisíc diváků a stal se také jediným zástupcem Primy ve včerejším žebříčku TOP 10.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+