Více

Modré stíny se přehouply přes milion diváků, Na vodě dotahuje V.I.P. vraždy

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V.I.P. vraždy na Primě přišly o sto tisíc diváků, novácké Na vodě si naopak o skoro třicet tisíc diváků polepšilo.

Nedělní seriálový souboj vyhrála jednoznačně Česká televize, první díl kriminální série Modré stíny vidělo 1,051 milionu diváků starších patnácti let, čímž se stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dne. Konkurenční V.I.P. vraždy si na Primě naladil 951 tisíc diváků. Komediální Na vodě sledovalo na Nově 885 tisíc diváků, což je ovšem posun směrem nahoru oproti minulotýdenním 859 tisíců diváků.

SOBOTNÍ DATA: Zázraky přírody vidělo na ČT 1 více než milion diváků, Primě funguje Máme rádi Česko

Na ČT 2 je vidět, že sobotní bondovky táhnou o něco více než nedělní westerny, ale oslovují víceméně podobné publikum. Sobotní Žít a nechat zemřít sledovalo 306 tisíc diváků, nedělní indiánka Malý velký muž oslovila 279 tisíc diváků starších patnácti let. Zajímavý podíl na obecné cílové skupině vygenerovalo odpolední Kolem světa po obratníku Raka, které se 187 tisíci diváky zabodovalo u 7,74 procenta uvedené cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+