Více

Moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská odchází z televize Nova

Známá tvář zpravodajství Novy zazářila v době, kdy dočasně nahradila moderátorku hlavní zpravodajské relace Lucii Borhyovou, která odešla na mateřskou dovolenou

Odchod z televize Nova oznámila moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská, která před časem krátce nahradila v havní zpravodajské relaci Lucii Borhyovou v době její mateřské dovolené. Po jejím návratu moderovala odpolední zpravodajské relace na Nově. “Po pěti letech jsem se rozhodla odejít ze zpravodajství a ukončit spolupráci s TV Nova. Děkuji za zkušenosti, které mi tato práce nabídla, ale je čas uplatnit své znalosti dál a využít nové pracovní příležitosti,“ uvedla Ochotská na svém profilu na sociální síti Facebook.

K TÉMATU: Emma Smetana povýší na moderátorku hlavních Televizních novin

Nova v posledních měsících provádí řadu změn na pozicích moderátorů zpráv, včetně zavádění jedné moderátorky místo klasické dvojice či dvou moderátorek místo moderátorského páru. Celkově dochází k omlazování tváří Televizních novin. Nejstarší moderátoři už Novu opustili – s Pavlem Dumbrovským, Karlem Voříškem či Václavem Tittelbachem se televize rozloučila.

12 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 5. 8. 2013 22:30

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+