Více

Moderátor Jan Punčochář po pěti letech odešel z televize Prima, na vlastní žádost

Punčochář na Primě aktuálně působil jako moderátor diskusního pořadu Partie, jeho odchod potvrdila mluvčí mediální skupiny Marie Fianová.

Televizi Prima opustil včera po pětiletém působení moderátor Jan Punčochář. Do mediální skupiny nastupoval v srpnu 2009 jako zástupce šéfredaktorky zpravodajství a publicistiky televize Prima Jitky Obzinové. Tehdy se objevil ve funkci, kterou před ním vykonávali souběžně dva lidé: Petr Semecký Jan Tuna. Oba z Primy odešli začátkem července téhož roku, jen několik týdnů poté, co se s Primou rozloučil i šéfredaktor zpravodajství Pavel Zuna.

Z ARCHIVU: Novým moderátorem Partie na Primě bude Punčochář

Punčochář na Primě aktuálně působil jako moderátor diskusního pořadu Partie. Jeho odchod potvrdila ČTK, a později i DigiZone.cz, mluvčí skupiny Marie Fianová, která konstatovala, že za tímto krokem stojí rodinné důvody. Pořad, který se na obrazovce objevoval vždy v neděli od 11 hodin dopoledne, televize charakterizovala jako souboj názorů a argumentů. V minulosti Partii moderovala také Lenka Pastorčáková, která později odešla jako posila do České televize.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 17. 10. 2014 19:41

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+